Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Разговор между колеги : - Ще можеш ли да работиш, ако си изпил един литър водка? - Да! - А два? - Да! - А три? - Какво се заяждаш ?! Нали виждаш, че си работя!
Пиянски 1,712 прегледа
Следващ →

Още вицове

Във Венеция ако пресечеш улицата на червено, то ти взимат за един месец плавниците. Японец Американец и Българин се явяват на състезание по непокис съдиите искарват гола жена и почва да оабрва учасниците японеца не мурда, нинава на американец и тои не мърда накрая отива при българина а тои скача и почва да я люби. а садиите скачат и викат -Това не е по правилата - Че на мен кво ми пука Седи си бай Иван на мегдана на селото и яде орехи. Минава селската красавица и му вика: - Бай Иванйе, ко праиш уа? - Ми ям уреи. - Ми дай и на меня малку. - Ми бръкни ми в джеба, та си земи. Девойката бръкнала в джоба на бай Иван и изпищяла: - Уй! - Уй я, уреите са в другия джеб! Магазин за битова техника. Касиерката ( приветливо): - Имате ли карта за намаление? Купувача(спокойно) - За шефа пазарувам, без намаление ще мине! - Защо толкова много хора гласуваха за Бойко Борисов? - Защото хората харесват неговите учители - Тодор Живков и Симеон Кобурготски. (Б.Б.:"Благодаря на хората, от които съм се учил - Тодор Живков и Симеон Сакскобургготски. линк- в-к Труд)