Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Здравей! Нещо хубаво имаше ли, докато ме нямаше? - Всичко беше хубаво, докато те нямаше.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Разговор между колеги : - Ще можеш ли да работиш, ако си изпил един литър водка? - Да! - А два? - Да! - А три? - Какво се заяждаш ?! Нали виждаш, че си работя!
Пиянски
03.10.2017
1,712 прегледа
Следващ →
Още вицове
Във Венеция ако пресечеш улицата на червено, то ти взимат за един месец плавниците.
Японец Американец и Българин се явяват на състезание по непокис съдиите искарват гола жена и почва да оабрва учасниците японеца не мурда, нинава на американец и тои не мърда накрая отива при българина а тои скача и почва да я люби. а садиите скачат и викат -Това не е по правилата - Че на мен кво ми пука
Седи си бай Иван на мегдана на селото и яде орехи. Минава селската красавица и му вика: - Бай Иванйе, ко праиш уа? - Ми ям уреи. - Ми дай и на меня малку. - Ми бръкни ми в джеба, та си земи. Девойката бръкнала в джоба на бай Иван и изпищяла: - Уй! - Уй я, уреите са в другия джеб!
Магазин за битова техника. Касиерката ( приветливо): - Имате ли карта за намаление? Купувача(спокойно) - За шефа пазарувам, без намаление ще мине!
- Защо толкова много хора гласуваха за Бойко Борисов? - Защото хората харесват неговите учители - Тодор Живков и Симеон Кобурготски. (Б.Б.:"Благодаря на хората, от които съм се учил - Тодор Живков и Симеон Сакскобургготски. линк- в-к Труд)