Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две бабички стоят на пейка и си говорят. Едната казва да другата: - Мари, Пено, да знаеш снощи двама млади под прозореца ми, как се прегръщаха, как се целуваха и накрая он и го набута в устата... - Ох, мари божке, добре че не в окото - отвърнала другата.
Черен хумор 2,110 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Аз съм българче... - Ай стига си се оплаквал бе! Полицията издирва злосторници, направили клип с химна на МВР в изпълнение на самия вътрешен министър. Гаврата е, че в началото не се забелязва разликата между Веселин Маринов и Цветан Цветнов, чак като си сваля фуражката министъра, а припевът се изпълнява лично и много категорично от Бойко Борисов... Две приятелки си говорят. Едната се оплаква: - Не мога да го науча на ред моя мъж - всеки път си крие на различно място портфейла. Автомобилист се събужда на болничното легло. Внимателно гледа съседа по легло и учудено казва: - Не сме ли се виждали някъде с вас! - Че как - казва съседът. - Затова и двамата сме тук! Мъж се събужда след пиянска нощ, главата му трещи, нищо не помни. Звъни по телефона: - Митко, снощи пихме ли у вас? - Пихме. - А у вас ли лимонът подскачаше по масата? - Какви глупости говориш? Звъни на следващия: - Пешо, пихме ли у вас? - Пихме. - А у вас ли лимонът подскачаше по масата? - Да не си се побъркал? Звъни на третия: - Ванка, снощи пихме ли у вас? - Пихме. - А у вас ли лимонът подскаше по масата? - Ти ли си бил, гад! Как можа да изстискаш канарчето във водката си?