Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Прибират се от работа в чужбина(съседната гора) Вълкът: - Декларирах че съм немска овчарка и ме взеха на работа като бодигард в една овцеферма,но като видяха,че популацията в стадото намаля значително,ме уволниха. Лисицата: - Обещаха ми,че ще съм момиче за консумация по баровете, но ми разсипаха задника,а като се озъбих,ме обвиниха в синдикална дейност и ме уволниха по политически причини. Заекът: - Работя в консервна фабрика.Едва ме пуснаха в отпуск, спазвам принципа,не ги ли изчукаш - не те уважават!
Животни 3,256 прегледа
Следващ →

Още вицове

Гащите и сутиена на една блондинка споделяли своите впечетления за последните няколко дни... Сутиена: - През последните четири дни нямах минутка покой дърпаха ме, лигавеха ме, впиваха зъби в мен, съвсем ме разстегнаха, съдраха ми ластиците... Теб сигурно те е сполетяло същото? Гащите: - Нищо подобно! Четири дни пълно спокойствие! - Не може да бъде! Докато при мен траеше това безумие, теб вообще не са те пипали?! - Именно.. Цели четири дни в чантичката никой не ме е безпокоил! Дете разглежда семейния албум: - Мамо, а кой е този тук с теб на плажа - един красив, мускулест и загорял пич? - Това е татко ти! - Тогава кой е този дебел, плешив чичо дето живее с нас?! Вървели си по една горска пътечка Бай Ганьо, турчина и французина в колона по един. Първи вървял турчина, след него французина и накрая Бай Ганьо. И както си вървели турчина възкликнал: - Я злато! - Уау! -казал французинът. - За мене! - казал българина и си го прибрал. Продължили те нататък и турчина гледа някакъв скъпоценен камък. - Я какво ли е това? - казал той. - Тва е диамант! - отбелязал французинът. - О, така ли, я той ми мирише на моя джоб! - казал Бай Ганьо и си го прибрал. Ядосал се турчина, че все Бай Ганьо обира нещата, които намират и решил да застане той отзад. И така сменили се те и продължават по пътеката. - Лайнооооооо! - Мирише!!! - За мене!!!Ам ам ам. - Приятел, дай ми няколко листа и химикалка. - За какво са ти? - Ще ходя до тоалетната. - А химикалката защо? - Никой да не се сети... По време на бал във висшето общество, поручик Ржевски излиза на двора и се връща целият мокър. Офицерите го питат: - Какво, силен дъжд ли вали? Той отговорил: - Не, силен насрещен вятър.