Седи си едно момиче в градинката на университета и плаче. Минава от там студент и я пита:
- Какво е станало, защо плачеш? Да не са ти писали двойка?
- Не са.
- Тогава да не те е зарязал приятелят ти?
- Не, не.
- Да е починал някой от семейството ти?
- Не - продължава да плаче студентката.
Студента се ядосал и й викнал:
- Е, за чий х.й ревеш тогава?
- Ами, за чийто и да е...
Прибират се от работа в чужбина(съседната гора)
Вълкът:
- Декларирах че съм немска овчарка и ме взеха на работа като
бодигард в една овцеферма,но като видяха,че популацията в стадото
намаля значително,ме уволниха.
Лисицата:
- Обещаха ми,че ще съм момиче за консумация по баровете,
но ми разсипаха задника,а като се озъбих,ме обвиниха в
синдикална дейност и ме уволниха по политически причини.
Заекът:
- Работя в консервна фабрика.Едва ме пуснаха в отпуск,
спазвам принципа,не ги ли изчукаш - не те уважават!