Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Карък - това е когато си девственик, а на следващия ден татко.
Бисери 2,931 прегледа
Следващ →

Още вицове

Обажда се Жоро на психиатрията: - Ало, лудницата ли е? - Да, кажете. - отговаря някаква жена. - Елате на адрес Бойко Борисов 4, за да приберете един мой приятел, защото е полудял. - казва Жоро. - Но, защо!? Какво му има г-не? - пита жената. - Ами хванах го в леглото с жена ми, което значи, че не е добре психически! - отговаря той. - Извинявайте, но не ви разбрах. - Ще ме разберете ако видите жена ми... До сега всеки, който я е виждал е хуквал да бяга от уплаха... Из искова молба по бракоразводно дело: "Ответникът поддържа връзки с други жени, а също и с рускини." Говорят си химик, физик и програмист - специалист по изкуствен интелект. Обсъждат кое е най-великото изобретение на човечеството. Химикът казва: - Периодичната таблица на Менделеев. Физикът: - Теорията на Айнщайн за относителността. Програмистът: - Термосът. - ?!?! - Ами вижте сега - наливаме в него топла вода, изливаме я и тя какво - пак е топла. Наливаме студена, изливаме я - и тя пак студена. Нали така? - Е, и? - А той откъде знае??? 92 годишна болна старица моли лекуващия я лекар: - Направете ми инжекция, заразена със СПИН! - Защо бе, бабо? - Чух по радиото, че болните от СПИН умират 10 години след заразяването... Нощен разговор между съпрузи. Тя: - О, мили... Той: - Остави ме на мира! - Но това няма да ти отнеме много време... - Но след това няма да мога да заспя! - А аз не мога да заспя без него! - Как можеш да мислиш за подобни неща в 3 часа посред нощ? - Защото цялата горя... - Всяка нощ едно и също! - Ако ме обичаше, нямаше да се налага да те уговарям толкова! - Ако ти ме обичаше, нямаше да ме будиш посред нощ с твоите глупости! - Ти не ме обичаш! (хълцане) - Добре, добре, ще го направя... - Какво? Трябва ти фенерче? - Но нищо не виждам! - Ти трябва да го усещаш! - Намерих го. Сега по добре ли е? - Разбира се, скъпи! - Добре, хайде да спим. Само запомни, това е последният път когато включвам този проклет климатик!!!