Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Що е 100 процента бедност? Гола стая, гола маса, гол стол, голо легло, на него гола студентка..а до нея гол студент кърпи стар презерватив
Други 2,007 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама гея лежат на плажа, по едно време единият вика на другия: -Я ми бръкни в дупето, та ме почеши. Ее, не, по-дълбоко, по-дълбоко, бе коте! И така до лакътя. В този момент нещо му се нанизало на китката, изважда и какво да види - чисто нов оригинален Ролекс. В този момент чува ентусиазирано пеене: -Happy Birthday to You! Три студентки се прибират в апартамента си. Токът спира , а в хола им пиян спи на земята. Първата му бърка в гащите и казва: - Това не е приятелят ми. Втората му бърка в гащите и казва: - Наистина не е приятелят ти. Третата му бърка в гащите и каза: - Момичета, тоя не е от нашия блок. Жена се кара на мъжа си: - Съседката разправя, че нейния мъж може по 20-30 пъти, а ти един път и то едва-едва. Мъжът озадачен отива при съседда да разбере как е възможно? Съседът отговоря: - Не я слушайте моята глупачка, тя вътре-вън брои! Запалило се кметството. Точно когато на третия етаж имало заседание на кмета с шефовете на различните служби. Изскочили те на прозореца, взели да викат за помощ. Събрали се зяпачи, някой донесъл голямо одеало. Опънали одеалото и се развикали: - Скачайте! Първи скочил кметът, а гадните му съграждани - дръп - дръпнали одеалото и кметът - пляс на тротоара. А хората пак викат: - Следващият! Показал се шефът на социалната служба. - Да не дръпнете одеалото! - Няма! Скачай! Скочил той, а гадните зяпачи - хоп - пак дръпнали одеалото. Застанал тогава на прозореца шефът на полицията. - Скачай, полковник, тебе ще те държим! - заобещавали отдолу. Полковникът обаче не се вързал на стария номер. - Я внимавай! Разстели одеалото на тротоара! Три крачки назад, ходом марш! - За подобряване на храносмилането - пия бира. При отсъствие на апетит - пия бяло вино. При ниско кръвно - пия червено вино, а при високо - коняк. Ако имам ангина - пия ракия? - А вода? - Такава болест още не съм имал?