Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж е при психолога: - Докторе, имам депресия, защото жена ми е по-умна от мен. - Когато аз почувствам интелектуално превъзходство на жена над мен, аз просто си я представям с член в устата, и всичко си идва по местата.
Лекари 3,327 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един мъж влиза в заведение и казва на бармана: - Дай едно докато не се е почнало! Барманът дава едно пиене и човекът го изпива. След малко пак: - Дай едно докато не се е почнало! Барманът пак му налива. И така няколко пъти. Накрая барманът пита: - Имаш ли пари да платиш? Човека отговаря: - Опаа,почна се... Хората са разделени на две групи: тези, които не обичат парламента и тези, които са депутати от парламента. Студент влиза в стола, а там всички столове заети. Сяда на една маса, на която седи един професор. Професорът намръщено казва: - Свиня и птица не седят на една маса! Студентът отговаря: - Ами аз тогава отлитам... Професорът се ядосал и решил да скъса студента на изпита. На изпита обаче младежът отговорил перфектно на всички въпроси. - Добре, ще ти задам последен въпрос. Представи си, че вървиш по улицата и намираш две торби - едната с пари, а другата с акъл. Коя от двете ще избереш? - Тая с парите! - А аз щях да избера тази с акъла... - Нормално! Кой, каквото няма, това си избира.... Професорът се ядосал още повече, взел книжката на студента и написал вътре - "Говедо". Студентът, без да погледне, я взима и напуска стаята. След една минута надниква отново през вратата и казва: - Господин професор, гледам тука, че сте се подписали, а оценка не сте ми сложили. Комисия идва на посещение в лудницата. От тълпата луди изскача един, вдигнал стол над главата си, и подгонва една мадама от комисията. Оная бяга, пищи, лудият я гони… Стигат до последния етаж на лудницата, жената вече няма на къде да бяга и решава да се предаде. Обръща се с лице към лудия и чака съдбата си… Оня галантно й поднася стола: - Заповядайте, седнете… Момче седи с блондинка в колата: Той: - Да пусна ли климатика? Тя: - Пусни, аз слушам всичко!