Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Чък Норис влязал в кръчмата и заръчал: - За всички по едно голямо, а за Батето една лимонада и сметката...
Любими Герои 3,486 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един седнал на един мост и си клати мъдите. Минава друг и изненадано го пита: - ШШШШШШШ, нашия, какво правиш бе? За къв чеп си седнал на моста и си клатиш мъдите? Другия му отогваря: - Е ти какво искаш бе, да седна на мъдите си и да клатя моста ли ? Аватар парти в Перник -!? -Бой до посиняване В новогодишната вечер. Мъж казва на жена си: - Трябва да ти върви през следващта година! - Защо? - Следващата година е година на кучето, и като истинска кучка ще ти върви! При приземяването си на Земята, марсианска летяща чиния се ударила в джип Чероки. Отвътре наизскачали мутри, разбили вратата на космическия кораб и гледат - вътре седят зелени човечета. - А, позеленяхте ли копеленца мръсни! - изревал шефът на мутрите. Пиян мъж се прибира в 4:30 през ноща, влиза в спалнята и почва да буди жена си: - Чшш! Стаай! Аре! Чууъш ли ко ти каам! Тя: - Стииига беее...... Той: - Аре ма! Стаай! Стаай, че спичелих шистица от тотуту! Чу ли ма! Тя: - Стига бе! Колко е часа? Де ше ходим сега? Вече всичко е затворено! И кръчми и дискотеки! - ??????? Кви кръчми ма? К..К..Кви дискутеки??? Стаай и си заминавай ма!!!