Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
На гости в едно семейство е дошъл известен пътешественик. Той разказва как е живял пет години сред човекоядци. - Господи! - възкликва домакинята. - Страхувам се, че ще бъдете разочарован от менюто - днес имаме само свинско...
Разни 1,547 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се двама приятели: - Как си? - Не ме интересува! Блондинка чете вестник. В една от статиите пише, че в Лос Анджелис на всеки час един човек попада под гумите на автомобил. Изумена блондинката възкликва: - Господи, не му върви на бедния човечец! Един мъж имал голям мерак на една жена и всеки ден като я видел и казвал: -Аре ма, дай ми да те чукам! -Не-му отговаряла винаги тя. При следващата им среща той пак и казал същото, но този път тя казала: -Добре, но при едно условие. -Какво е то? -След това искам да ми изпълниш едно желание. -Проблема ти е равен на нула.Само ми дай. След сеанса той я попитал: -Какво ти е желанието? -Ела след един месец и ще ти кажа. Минал месец, а през това време тя въобще не се мила.Отишъл мъжа при нея и казал: -Какво ти е желанието? -Ами сега искам да ме лижеш. Искал не искал той започнал и по едно време тя пръднала.Щастлив мъжа казал: -Ох, най-после глътка чист въздух. Един човек имал много въшки и отишъл за съвет при лекар. - Докторе, какво да правя? Изтормозиха ме тия въшки! - Ето ти тука едно мазило, ще се намажеш и готово. - Ама то много скъпо бе, докторе! Нямаш ли нещо по-евтинко? - Няма... Ама да ти кажа, сещам се за един безплатен начин да се отървеш от въшките. Като пътуваш в градския рейс, трябва да намериш някой по-въшлив и от тебе. Долепяш глава до неговата, твоите въшки ще се сбият с неговите, ония ще изтрепят твоите и си готов. Така и направил човекът - намерил някаква въшлива циганка, долепил глава до нейната, чул някакво шумолене в косата си и си помислил: "Край! Отървах се!". Прибира се вечерта у тях, ляга си да спи и чува в косата си въшките да си говорят: - Ех, каква битка беше само! 50 от нашите загинаха! Ама взехме 200 пленници! Две змии си говорят: — А бе, отровни ли сме? — Не знам! Защо питаш? — Туко що си прехапах езика…