Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
По време на хайка наркоман се спасява от ченгетата. Втурва се в един музей и неочаквано вижда антична скулптура от трима голи мъже. Бързо се разсъблича и се наглася при тях, приемайки живописна поза. Неочаквано чува глас: - Свали си чорапите, бе овен, че иначе всичките ще ни издъниш!
Разни 1,361 прегледа
Следващ →

Още вицове

Покъртителни са статусите на неграмотните кифли:"Убичам те!", "Нужин си ми", "Ни мога без теб". Значи без мозък може, но без тоя, дето й е "нужин", не може! Една сутрин Петка се обажда на Чепай и го пита: - Чепай, снощи водка пихме ли? - Пихме. - А спирт пихме ли? - Пихме. - А ракетно гориво пихме ли? - Пихме. - А ти сра ли? - Не. - Недей, обаждам се от Токио! Мъж се връща от командировка и естествено заварва жена си с любовник. Влиза той в спалнята, вижда ги, пуска куфарите на пода и започва да се смее гръмогласно. Любовникът се е свил от страх, а след това се обижда и пита: - К`во се смееш, бе? - Абе...аз разбирам за мен...аз съм й мъж все пак....ама теб пък кой те кара да я чукаш.... Както обикновено, съпругът се връща по-рано от командировка и сварва жена си с любовник в спалнята. Само че, съпругът бил военен и не си поплювал много. Извадил пистолета и им наредил: - Жена, ти в левият ъгъл на стаята. Ти, нещастник, в срещуположния. Ония двамата, треперят от страх и изпълняват. Съпругът продължава: - Сега, клякате и се изсир*те! - Ама скъпи как так… - мъжът я прекъсва със сваляне на предпазителя. Свършили те работата, а съпругът: - Сега си разменяте местата! Ония пак изпълняват. - Ха сега, клякате и всеки да изяде, каквото му е надробил другият! - и опъва петлето назад. Ония се молили, молили накрая… къде ще ходят… изпълнили нареждането… След 3 месеца жената и любовникът се срещат на улицата. Любовникът: - Скъпа, защо не ми се обждаш вече? Вече не ме ли обичаш? Не мога да живея без тебе! А жената: - Да бе! Ти ако ме обичаше поне малко, нямаше такова огромно лай*о да изсе*еш! За да може много да откраднеш, първо трябва да си създадеш репутация на честен човек.