Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В далечно време вълкът и заекът били приятели. Навсякъде ходели заедно. Един ден отишли за риба. Случило се така, че вълкът хванал златната рибка. - Ако ме пуснеш ще ти изпълня три желания - казала рибката. - Може - казал вълкът - но ако изпълниш и три желания и на заека, защото ми е голям приятел! Рибката се съгласила. Пуснал я вълкът обратно във водата и заедно със заека казали първото си желание: Вълкът: Искам една мацка тук на лявото си коляно! Заекът: Едно морковче! Изпълнила ги рибката а вълкът и заекът казали второто си желание: В.: Още една мацка тук на дясното ми коляно! З.: Половин зелка! Изпълнила и това рибката и зачакала за третите им последни желания. В.: Една мацка да ми седне точно на к... З.: Да не му стане к... От тогава вълкът и заека се мразят....
Животни 3,290 прегледа
Следващ →

Още вицове

Старшината казва на войниците: - Само да видя, че нямате вода в манерките цялата ще ви я изсипя на главата! Пътуват в купе мъж, жена и две деца. На малка гара по пътя се качва мъж, сяда в купето, отваря вестник и почва да чете. След малко поглежда жената и пита: - Госпожо, извинете, децата близнаци ли са? - Не господине, не са! Мъжът благодари и продължава да чете. След малко пак. - Госпожо, извинете, децата близнаци ли са? - Не господине, не са! Едното е на 5, а другото на 7! Мъжът благодари одново и продължава да чете. След малко пак. - Госпожо, извинете, децата близнаци ли са? - Не господине, не са! Едното е на 5, а другото на 7! Едното е момиче и е русо, а другото е момче и е черно! Мъжът благодари одново и продължава да чете. Бащата на децата излиза в коридора да пуши. Мъжът скача след него и излиза и той! - Прощавайте Господине, все пак децата не са ли близнаци? - Не Господине не са! Не разбрахте ли? - Аз всичко разбрах, само не ми е ясно как два пъти си легнал с тая жена?!!!! Преди първия тук на изборите за кмет на София, мнозинството от избирателите, на въпроса ще гласувате ли, се смееха и казваха, че няма за кой...преди втория тур пак казваха, че няма за кой, но вече плачеха... Дизайнът на най-новия модел Лада RF90 е готов. Инженерите са много доволни от работата си с чуковете и длетата. Слава - това е когато напишеш фамилията си в "Word" и не се подчертае с червено.