Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Гледам небето-виждам теб!Гледам звездите-виждам теб!Гледам морето виждам теб!Абе майкати да е*а мръднисе бе!!! :):D :D
Разни 2,009 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мечо Пух и Прасчо плават с лодка. Мечо гребе, а Прасчо разпльоснат по корем сладко спи. Изведнъж Мечо Пух вдига греблото и с все сила тряс - Прасчо по гърба. Прасчо изплашено изквичава: - Какво?! - Какво, на Прасчо не му се спи? Тогава на, погреби! В английски клуб. - Джентълмени, вчера с мен се случи много любопитна случка...Представете си: студена дъждовна вечер, седя си пред камината. Неочаквано се чука на вратата. Отварям и гледам прекрасна лейди, цялата подгизнала от дъжда... - И после? - Разбира се, поканих я. Тя трепереше от студ и помоли за малко уиски, за да се сгрее, но не помогна, тогава ме помоли за разрешение да седне на коленете ми. - И?!!! - Кълна се, джентълмени, няма да мине и половин година и тя ще е моя! Иванчо трябвало да ходи на карнавал с костюми и се чудел чудел какво да облече и накрая се намазал целия със лютеница и си напълнил устата със кисело мляко. Като отишъл на каранавала Марийка го попитала: - Като какъв се е маскирал бе Иванчо? - Като пъпка! - и й се изплюл в лицето. МВР е предложило въвеждане на нов знак по улиците, наречен "жокер". Знакът "жокер" ще се тълкува като произволен друг знак по желание на служителите на КАТ, според ситуацията. В една ферма дошъл нов и напорист млад петел и веднага отишъл да си ореди вземането-даването със стария: -Колко кокошки имаш? -Амииии..20! -От днес аз ще ги чукам всичките! -Е, небъди лош де - да си ги поделим -Не, всичките са за мен! -Е, поне една ми остави, за цвят, да не губя тренинг! -Абе ти неразбра ли - ВСИЧКИТЕ СА ЗА МЕН! Като видял, че няма да излезе на глава с младия петел му казал: - Ще играем на една игра - който победи ще вземе всичките - ще се гоним около стопанина и който стигне другия печели - това е приемливо нали? И така и направили - младият загонил стария край стопанина. По едно време стопанинът се навел, хванал новака и му извил врата и казал: -ПФУУУУУ... 6-ТИ ПЕТЕЛ КУПУВАМ И ВСЕ ПЕДАЛИ!