Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Между приятели: - Колко ще ти излезе почивката? - Зависи... Ако отида с жена си - хилядарка, а ако отида сам - три пъти повече.
Семейни 2,987 прегледа
Следващ →

Още вицове

Китайски военни, промъкнали се на самолета-шпионин на САЩ, са били приятно изненадани , като са открили, че всичката секретна апаратура, намираща се на самолета, била произведена в Китай. Събудих се и отворих очи. Първото нещо, което си помисли: "Как ще се прибера вкъщи и ще си легна." Баба чака пред кабинета на кардиолога. Излиза лекарят и пита: - Вие за ЕКГ бяхте, нали? - Не, не, аз съм за БСП!... :D Един мъж бил голям женкар и си записвал в един бележник различни начини за съпружеска изневяра. Жената веднъж видяла тези записки, но не казала на мъжа си, а решила да си отмъсти. Веднъж, като приготвяла някакво тесто, казала на мъжа си: - Свали ми гащите, искам до тоалетната да отида, а ръцете са ми в тесто. Той ги свалил, а жената директно при съседа и се заели с отмъщението...После се върнала, и го помолила да й сложи гащите и казва: - Пиши още един начин - "мъжът съблича и облича, а съседът чука." В гората пред магазина имало голяма опашка. Заекът от последен минава първи и вълкът му казал: - Заек, ще те набия, ако минеш още веднъж най-отпред! И го хварлил на края на опашката, но заека отново се прередил. Вълкът отново му казал: - Заек, ще те набия, ако минеш отпред още веднъж. И пак го хвърлил отзад, но заека пак се върнал. Вълкът не издържал, набил заека и отново го хвърлил най-отзад. Заекът за пореден път минал най-отпред и вълкът си вдигнал ръката да го удари пак, но заекът му казал: - Вълчо, ако ме удриш пак, няма да отворя магазина.