Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Майка казва на сина си програмист: - Стига си стоял пред компютъра, излез навън! - Дай линк! - отвръща програмистта.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Между приятели: - Колко ще ти излезе почивката? - Зависи... Ако отида с жена си - хилядарка, а ако отида сам - три пъти повече.
Семейни
03.10.2017
2,987 прегледа
Следващ →
Още вицове
Китайски военни, промъкнали се на самолета-шпионин на САЩ, са били приятно изненадани , като са открили, че всичката секретна апаратура, намираща се на самолета, била произведена в Китай.
Събудих се и отворих очи. Първото нещо, което си помисли: "Как ще се прибера вкъщи и ще си легна."
Баба чака пред кабинета на кардиолога. Излиза лекарят и пита: - Вие за ЕКГ бяхте, нали? - Не, не, аз съм за БСП!... :D
Един мъж бил голям женкар и си записвал в един бележник различни начини за съпружеска изневяра. Жената веднъж видяла тези записки, но не казала на мъжа си, а решила да си отмъсти. Веднъж, като приготвяла някакво тесто, казала на мъжа си: - Свали ми гащите, искам до тоалетната да отида, а ръцете са ми в тесто. Той ги свалил, а жената директно при съседа и се заели с отмъщението...После се върнала, и го помолила да й сложи гащите и казва: - Пиши още един начин - "мъжът съблича и облича, а съседът чука."
В гората пред магазина имало голяма опашка. Заекът от последен минава първи и вълкът му казал: - Заек, ще те набия, ако минеш още веднъж най-отпред! И го хварлил на края на опашката, но заека отново се прередил. Вълкът отново му казал: - Заек, ще те набия, ако минеш отпред още веднъж. И пак го хвърлил отзад, но заека пак се върнал. Вълкът не издържал, набил заека и отново го хвърлил най-отзад. Заекът за пореден път минал най-отпред и вълкът си вдигнал ръката да го удари пак, но заекът му казал: - Вълчо, ако ме удриш пак, няма да отворя магазина.