Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Съпругата ми е истинска звезда в леглото - винаги си ляга в позиция "морска звезда" и не оставя място за мен.
Бисери 3,727 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един евреин умрял и душата му отишла на небето и видяла Господ бог. Но лекарите по изкуствен път го съживили.....Излязъл той от болницата и се зачудил какво да прави...Вдигнал се, отишъл при Източния патреарх и му казал : - Аз бях на небето и видях Господ.Но не е вашия бог. Оня се уплашил и се замолил : - Ето ти 1 000 000 долара, само и само да си мълчиш!!!! - Добре - съгласил се евреинът. Взел парите. После отишъл във Ватикана и рекъл на папата: - Аз бях на небето - бог няма! - Мълчи, мълчи - не казвай на никого!!! - занареждал папата - Ето ти 1 000 000 долара - само мълчи! Взел парите човекът и отпрашил за Белия дом.Видял се с Бил Клинтън и му казал: - Аз бях на небето и видях Господ! - Да аз знаех, че има бог! Казвах ли им аз!!! - зарадвал се Клинтън. - Да ама е негър - рекъл евреинът. Урок в училище. Учителят пита: - Пешко, колко е 2х2? Пешко мълчи. - Защо не знаеш? - Ами, мама я нямаше вкъщи вчера и нямаше кой да ми помогне. - Сядай си двойка. Тони, я ти кажи, колко е 2х2? Тони също мълчи. - Ти защо не си учила? - Защото татко се прибра късно и не остана време да ми помогне. - Сядай си двойка. Иване, я ти отговори на въпроса! Иванчо също мълчи. - А ти защо не знаеш? - Защото вчера брат ми излезе от затвора и щом се прибра, се напи, наби всички съседи и беше голям екшън. - Така значи, май ме плашиш с брат си? Я си сядай веднага три. Все още не са регистрирани случаи на смърт след употреба на трева...за разлика от българския концентрат. Въпрос: Каква е приликата между блондинката и ловната пушка? Отговор: И двете се чупят в кръста и се пълнят отзад. Отива мъж при доктора и казва: - Докторе, помогнете...вече десет години съм импотентен! - И как се отнася към това жена Ви? - Тя не знае? - Кака така? - Ами като ще си лягаме в леглото, аз и сипвам приспивателно, и разказвам вицове!!!