Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Щастието не е в парите, щастието е в стоките и услугите.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Съпругата ми е истинска звезда в леглото - винаги си ляга в позиция "морска звезда" и не оставя място за мен.
Бисери
03.10.2017
3,727 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един евреин умрял и душата му отишла на небето и видяла Господ бог. Но лекарите по изкуствен път го съживили.....Излязъл той от болницата и се зачудил какво да прави...Вдигнал се, отишъл при Източния патреарх и му казал : - Аз бях на небето и видях Господ.Но не е вашия бог. Оня се уплашил и се замолил : - Ето ти 1 000 000 долара, само и само да си мълчиш!!!! - Добре - съгласил се евреинът. Взел парите. После отишъл във Ватикана и рекъл на папата: - Аз бях на небето - бог няма! - Мълчи, мълчи - не казвай на никого!!! - занареждал папата - Ето ти 1 000 000 долара - само мълчи! Взел парите човекът и отпрашил за Белия дом.Видял се с Бил Клинтън и му казал: - Аз бях на небето и видях Господ! - Да аз знаех, че има бог! Казвах ли им аз!!! - зарадвал се Клинтън. - Да ама е негър - рекъл евреинът.
Урок в училище. Учителят пита: - Пешко, колко е 2х2? Пешко мълчи. - Защо не знаеш? - Ами, мама я нямаше вкъщи вчера и нямаше кой да ми помогне. - Сядай си двойка. Тони, я ти кажи, колко е 2х2? Тони също мълчи. - Ти защо не си учила? - Защото татко се прибра късно и не остана време да ми помогне. - Сядай си двойка. Иване, я ти отговори на въпроса! Иванчо също мълчи. - А ти защо не знаеш? - Защото вчера брат ми излезе от затвора и щом се прибра, се напи, наби всички съседи и беше голям екшън. - Така значи, май ме плашиш с брат си? Я си сядай веднага три.
Все още не са регистрирани случаи на смърт след употреба на трева...за разлика от българския концентрат.
Въпрос: Каква е приликата между блондинката и ловната пушка? Отговор: И двете се чупят в кръста и се пълнят отзад.
Отива мъж при доктора и казва: - Докторе, помогнете...вече десет години съм импотентен! - И как се отнася към това жена Ви? - Тя не знае? - Кака така? - Ами като ще си лягаме в леглото, аз и сипвам приспивателно, и разказвам вицове!!!