Поп и ходжа от едно село си купуват коли. Ходжата отива на гости на попа и вижда как попа освещава колата и го пита:
- Какво правиш?
Попа отговаря:
- Това е християнски обичай, прави се за да върви всичко по вода.
Ходжата се прибира и вечерта на гости му отива попа, и какво да види, ходжата хванал един трион и реже аспуха на колата си.
Блондинка си стои на спирката и се чуди колко е часът. В същия момент минава младеж и блондинката го запитва:
- Прощавайте, колко ви е часа?
Младежа:
- 23:45
Блондинката:
- Да бе, да, хиляда...