Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Чък Норис си има собствен сайт, нарича се интернет.
Любими Герои 3,186 прегледа
Следващ →

Още вицове

2 ч. след полунощ. В спешното отделение докарват двама (трудно е да се каже господа). Ръката на единия е напъхана до лакътя в задника на другия. Докторът, цяла вечер поркал, протрива очи, обикаля кушетката три пъти и с нетърпящ възражение тон отсича: - Господа, вие не сте за тук! - А за къде сме? - ошашкват се ония. - За кукления театър!... 2 часа говорих с леля ми - разбрах, че й е скучно... 3 часа със сина правихме домашните... 4 часа обяснявах на жената, как се сменя гумата на колата.. 5 часа опитвах да се науча да спя прав... Уф, кога ще стане понеделник сутрин, да дойде асансьорния техник и да ме изкара от този шиб@ан асансьор?!!! Жена пита мъжа си: - Мъжо, какво е това ситуация? А мъжът отговаря: - Ами жено, ситуация е ако си дойдеш от работа и ме завариш с комшийката в леглото. А жената отвръща: - А, значи същото като ти да си дойдеш от работа и да ме завариш с комшията в леглото? А мъжът отговорил: - А жено, не бъркай боя със ситуация! Опитните гъбари събират гъби само по пътя обратно, давайки им възможност да пораснат още малко. Две кексчета си говорели: Първото казало: — Брейй, колко е горещо тук! Второто отвърнало: — Я виж, говорещо кексче!!!