Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Това, което прави живота интересен, е възможността да осъществиш мечтата си. Паулу Коелю (Алхимикът)
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Чък Норис си има собствен сайт, нарича се интернет.
Любими Герои
03.10.2017
3,186 прегледа
Следващ →
Още вицове
2 ч. след полунощ. В спешното отделение докарват двама (трудно е да се каже господа). Ръката на единия е напъхана до лакътя в задника на другия. Докторът, цяла вечер поркал, протрива очи, обикаля кушетката три пъти и с нетърпящ възражение тон отсича: - Господа, вие не сте за тук! - А за къде сме? - ошашкват се ония. - За кукления театър!...
2 часа говорих с леля ми - разбрах, че й е скучно... 3 часа със сина правихме домашните... 4 часа обяснявах на жената, как се сменя гумата на колата.. 5 часа опитвах да се науча да спя прав... Уф, кога ще стане понеделник сутрин, да дойде асансьорния техник и да ме изкара от този шиб@ан асансьор?!!!
Жена пита мъжа си: - Мъжо, какво е това ситуация? А мъжът отговаря: - Ами жено, ситуация е ако си дойдеш от работа и ме завариш с комшийката в леглото. А жената отвръща: - А, значи същото като ти да си дойдеш от работа и да ме завариш с комшията в леглото? А мъжът отговорил: - А жено, не бъркай боя със ситуация!
Опитните гъбари събират гъби само по пътя обратно, давайки им възможност да пораснат още малко.
Две кексчета си говорели: Първото казало: — Брейй, колко е горещо тук! Второто отвърнало: — Я виж, говорещо кексче!!!