Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Коя е жената с най- набито око? - Перничанката!
Бисери 2,811 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ама какво толкова се оплаквате? Бракът въобще не ограничава свободата на мъжа, просто има по-големи изисквания към неговата ловкост и изобретателност. - Скъпи, а помниш ли какво ми обеща на сватбата? - Мила, така се напихме на сватбата, че наистина съм забравил! Съпругът ми ме попита защо говоря толкова тихо вкъщи. Казах, че се страхувам, че Марк Зукърбърг подслушва. Той се засмя. Аз се засмях. Алекса се засмя. Сири се засмя. Теслата се засмя 😂🤣😂 Отишъл един човек на лекар. - Докторе, зле ми е нещо! - Не изглеждаш много зле, но ще се разболееш, ако не се стегнеш, иди си и вземи една вана с едно аспиринче. Дошъл същия утре, още по обед. - Кво стана бре, не ти помогна? - Аспиринчето добре, но след като изпих 20 литра от ваната ми призля ... Отива Иванчо ина училище целия в синини. Учителката пита: - Иванчо, какво се е случило? - Татко ме наби. - Защо? - Купил ми дънки, а се оказаха, че са ми малки.