Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Една жена, поради бедност, все хранела мъжа си с фасул. Днес боб, утре боб, накрая на мъжа му писнало и казал: - Искам разнообразие! Отивам за риба. - Ама каква риба бе мъжо, ти нямаш въдица? - Аз рибата няма да я ловя с въдица - ще я зашеметявам!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Екстрасенсите са три вида - шизофреници, шарлатани и мошеници.
Професионални
03.10.2017
3,542 прегледа
Следващ →
Още вицове
Жена крещи на съпруга си: - Как не те е срам, бе!!? Дадох ти най-хубавите години от моя живот.... Мъжът, без да отмества поглед от вестника: - Даде ми ги, ама в замяна получи най-хубавите страници от чековата ми книжка...
Пратили две кучета и една блондинка в космоса. След една обиколка от земята се обадили и казали: - Шаро - Бау бау - Натисни червеното копче И Шаро натиснал копчето. След още 1 обиколка. - Мурджо - Бау бау - Натисни жълтото копче И мурджо го натиснал. Минала още обиколка и от земята пак се обадили: - Блондинката - Бау бау - Не ми лай, ами нахрани кучетата и не барай нищо.
Един се връща от Лондон и разказва на приятел: - Сега вече знам, защо англичаните са такива любители на чая? - Е, защо? - Ами само им опитай кафето?!
На времето бях толкова нежен, толкова чувствителен... по ухото да ме пипнеш и ми ставаше...
Из мемоарите на политзатворник от 1980 През 1989 ме пуснаха от затвора 1 седмица предсрочно,поради здравословни причини(пренатоварване на дясната ми ръка). Няколко години бях безработен.Съвсем случайно попаднах на един митинг.Там се срещнах с много стари другари,които ми обясниха, че на партийните ни книжки,вече няма да пише БКП,а СДС и пак ще сме на власт.Оказа се,че съм бил репресиран,поради което ми дадоха пенсия и ме назначиха за ликвидатор на ТКЗС.Ликвидирах го! Елитните млекодайни крави ги продадох за салам на цената на кожите им.Стопанската техника,дадох на вторични суровини, а сградите ги съборихме,защото бяха изградени от червени тухли. Следва