Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Прощавай винаги на враговете, но не забравяй имената им.
Бисери 2,960 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отива син при баща си и моли за ключовете от колата да се повози с приятели. Бащата му казва, че ще му даде колата, ако си подстриже дългата коса. Сина: — Но тате, знаеш че и Исус също е бил с дълга коса. — Затова е и ходил с приятелите си пеша. Чувам, че нещо ходи из гардероба...Отварям, а там нещата излизат от мода. 218 снегорини изкара Борисов през нощта в София ---- Двама си говорят: - Чу ли, че цяла нощ Бойко Борисов е наблюдавал почистването на снега (218 машини били чистили)? - Чух, ама не разбрах къде... няма и три сантиметра сняг.. ---- Пак ни изненада снега, засега почти го няма... ---- Един чете новините и казва: - Добре де, а преди кой е изкарвал снегорините... ---- - Защо са изкарали 218 снегорина? - Правили са суха тренировка :-) ---- Някои медии даже публикуваха снимки. Снимките са били направени в киноцентър "Бояна", където на разположение са имали машина за снеговалеж. ----- - Ало, господин Борисов, тук един снегорин затъна. - Преигравате! - Да, но вие почнахте първи! Блондинка се качва на самолет за Лондон. Настанява се в бизнес класата. Идва стюарда и й казва: - Съжалявам, госпожице, но Вашият билет е за икономична класа. Не можете да останете тук. Трябва да се преместите. - Оо, аз съм световноизвестен модел! - отговаря блондинката - Летя за ревю и фотосеанси. Имам нужда да се отпусна. - Моля Ви, трябва да се преместите. - Не, няма да мръдна оттук. Не ме интересува! Отива стюарда при капитана и му излага проблема. След малко капитанът отива при блондинката и й прошепва нещо на ухото, при което тя става моментално и се изнася в икономична класа. Стюардът зяпва: - Сър, какво й казахте?! Аз от един час споря с нея! - Просто й съобщих, че днес Бизнес класата не пътува за Лондон. Чапай и Петка си говорят. Чапай казва: -Петка снощи сънувах че съм в Истанбул и чисто голи туркини с огромни гърди ми играят кючек. Петка: -При мен пък догато ти спеше се звъни на вратата.Отварям аз и кой да вида-Бриджит Бардо.Като ме хвана и секс,секс,скъса ме от секс.Тъкмо да свърша и пак се звъни на вратата.Отварям и кой пак да вида-Орнела Мути.И като ме хвана секс,секс,скъса ме от секс.Тъкмо вече да свърша и пак се звъни на врата. Отварям и кой-Памела Андерсън.И като ме хвана секс ,секс,скъса ме от секс. Чапай: -Ееееееее Петка как не те е срам?Какъв приятел си ти?Бил си с три и не ми се обади да дойда? Петка: -Как да ти се обадя,ти беше делече,чак в Истанбул?