Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Когато упътването за отваряне на консервата се намира в самата консерва, знайте, че тя е от Югославия.
Бисери 2,921 прегледа
Следващ →

Още вицове

А - Аlmost boobs (почти цици); B - Barely there (почти ги няма); С - Can’t complain (грях е да се жалваш);... D - Damn!! (ох, на батя!); DD - Double Damn!! (два пъти "ох, на батя!"); Е - Enormous (огромни); F - Fake (фалшиви); G - Get reduction (намалявай веднага); и накрая Н - Help me! I’ve fallen and can’t get up (Помощ! Паднахме и не можем да се изправим!) Някакъв решил да се беси. Вързал въжето на една върба над реката, увиснал и... въжето се скъсало. Изплувал с мъка на брега, плюл възмутено и казал: - Ей, за едно бесене и щях да се удавя бе! - Колко кънтри певеца завиват една крушка? - Петима - един я завива, а другите четирима през това време пеят "...колко ще ни липсва старата..." - Можеш ли да си представиш какво нахалство? Цели пет месеца й пращам всеки ден любовни писма.... - И какво стана после? - И тя да вземе после да се омъжи за пощальона. Един ден майката на седемте козлета излязла на пазар и им казала няма да отваряте вратата на никои.САМО НА МЕН паролата ще е "Ям чушки".Отишъл Кумчо Вълчо потропал на вратата козлетата попитали: -Кои е ? -Аз съм вашта маика. -Кажи паролата. Отвънка не се чуло нищо и вълкът си тръгнал.Отишал тои при лисицата(тя нали била най голямата клюкарка)попитал я дали знае паролата и тя му казала че паролата е ЯМ ЧУШКИ.След няколко дни Вълка пак отива същата ситуация,почукал тои на вратата отвътре се чуло: -Кои е ? -Маика Ви! -Кажи паролата -Ям чушки Отвътре се обадило едно козле -Яж ми ***! От днес си имаме шпионка! :)