Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
По време на коктейл, дама, изпила повечко вино замъква съпруга си в един тъмен ъгъл и му шепне горещо на ухото: - Скъпи! Представяш ли си, забравих да си сложа бикини! Сега под роклята НЯМАМ НИЩО!!! Той също така пламенно и отговаря: - Наистина ли?!?! Ама, че работа!!!! И с жест на фокусник изважда от джоба си някакъв парцал: - А аз случайно съм взел резервни! Обувай!
Разни 1,917 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говорят си две циганки и едната пита другата: - На какво се отопляваш зимата, ма Цоно? - Как на какво? На цимент! - отвръща Цона. - Е как така на цимент? - Еми нагреваме го и легаме отгоре докато е топъл ма, Пено! Двама писатели, които през цялото време се съревновават, се срещат на улицата. Единият злобничко пита: - Видях новата ти книга. Не можах да разбера, кой ти я е написал. Вторият веднага го затапва: - Аз пък не мога да разбера, кой ти я е прочел? - Кети, със скейтборд ли се занимаваш? - Не. Наколенките са ми професионално оборудване. Аз съм секретарка... Жена се обажда на мъжа си по мобилния: - Ваньо, къде си? - На лов. - А кой диша така тежко? - Мечка. - А защо стене? - Раних я. - А защо звучи като женски глас? - От къде да знам, аз съм ловец, а не ветеринар! Сутрин, понеделник, малка фирма, началото на работния ден, пристигат служителите, включват компютрите. Влиза един определено махмурлия. Шефа: - Пак ли сте пили през почивните дни? Служителят: - Пил съм, но ако плащахте тук нормално, щях и да мезя.