Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Карам си колата и усещам, че ме снима видеокамера. Сетих се, че сигурно ме снима за превишена скорост, въпреки че не бях превишил скоростта. Просто за да се убедя в своето предположение завъртях из квартала и пак преминах през същото място, с още по-ниска скорост. Но камерата отново ме щракна. Това ми се стори забавно и минах пред камерата още три пъти със скоростта на костенурка, усмихвайки се в камерата, която ме щракаше всеки път като преминавам. След две седмици получих по пощата пет квитанции за това, че карам без колан...
Разни 1,734 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лъвът, царят на животните, викнал всички животни и им казал: — Имам една лоша и една добра новина. Коя искате да чуете първо? — Добрата! – викнали всички животни. — В гората дойде един влак, пълен с презервативи. — А лошата? — Оня тъпанар заекът ги разтоварил с вилата… Мразя, когато ми казват, че трябва да пия повече течности. Че какво друго да пия? Сухи вещества или йонизирани газове? Заглавие от вестник: "Зет стреля по врабчета, оцелва тъщата три пъти" Говорят си двама члена. Единия: - Как е? - Ами добре е, по три пъти в седмицата, чист съм, отпочинал. Не се оплаквам. - А аз повече не издържам - сутрин, обед, вечер, през нощта по няколко пъти. - А да не ставаш опита ли? - Разбира се, че опитах, ама направо ме изяждат с парцалите. Катаджия спира на кръстовище един \"Москвич\" и пита шофьора: - Обичате ли да карате кола? - Обичам! - Е що не вземете да се научите тогава?