Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Блондинка си купува два билета от лотарията. При тегленето на тиража се оказва, че единият билет печели автомобил. Приятелите на блондинката естествено започват да я поздравяват, а тя седи с умислен вид и още малко ще се разплаче. - Евелина, защо не се радваш? - Чудя се за какво ми трябваше да давам пари за втория билет...
Блондинки 3,259 прегледа
Следващ →

Още вицове

Попитали Асан: - Асане, знаеш ли каква е разликата между комунизма и демокрацията? - Знам я, бате, как да не я знам! При социализъма работиш, работиш - купиш телевизор, работиш, работиш - купиш килим, работиш, работиш - купиш хладилник. А при демокрацията - работиш, работиш - продадеш телевизор, работиш, работиш -продадеш килим, работиш, работиш - продадеш хладилник. Малкият Иванчо бил много любопитен и по цял ден заливал майка си с въпроси за какво ли не. Накрая на майка му й писнало и му казала: - Престани с тези въпроси, защото ще се нервирам, ще ми се качи кръвното, ще дойде доктора, няма да може да ме излекува и ще умра! - Какво ще стане после? - Ще ме погребат и мен вече няма да ме има. - А как ще те погребат? - Ами така - ще дойде черната катафалка и ще ме закара към гробищата. - А аз ще може ли да седна на предната седалка до шофьора? Затворник разсъждава: "Странна работа е това законът… Откраднах един хляб и ме осъдиха, и сега какво - всеки ден ми дават по един хляб безплатно." Върви си някакъв по улицата захапал цигара и си търси запалката. Насреща му се задава Пинокио. Пушачът го пита: - Извинете, да имате огънче? А Пинокио му отвръща: - Не, но сега ще си врътна една чикия! Отидох за лекарства в аптеката и се шокирах от цените. Реших, че е по-евтино да умра! По пътя, разгледнах цените на погребалните услуги в ритуалната зала и се реших... обратно в аптеката!