Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
По-добре да плачеш при психолога, отколкото да се смееш при психиатъра...
Бисери 3,195 прегледа
Следващ →

Още вицове

Зима. Вълкът е гладен. Хванал заека и му казва: - Зайо, приятел си ми, но животът ми е по мил от теб. Ще те изям. - Добре, Вълчо, изяж ме, щом въпросът е на живот и смърт - казал му заекът - но моля те, имам много важен разговор с гората. Пусни ме първо да говоря с нея и после ме изяж. Вълкът му казал, че ако гората отговори на заека, той няма да го изяде и ще го пусне. Стигнали до гората и заекът се провикнал: - Лес… - йес, йес - отговорила гората. - Какой цветок растьот в етава мароза? - Роза, роза…- отговорила гората. Вълкът се объркал от разговора и заекът избягал. Вълкът на свой ред се провикнал към гората: - Лес… - йес,йес… - Что я буду есть в ету ночь темную? - Ую, ую… Момиче се моли: - Господи, не искам нищо за себе си! Моля те дай на мама хубав и богат зет! На чукчи му дали обзаведен апартамент в Москва. След време приятели му дошли на гости, за да разгледат апартамента. Влизат в хола и що да видят - всички мебели изнесени, а хола боядисат в зелено. - Какво е това? - попитали те - Тайга - отговорило чукчито Влезли в спалнята. И тя била празна и цялата зелена. - Какво е това? - Тайга. Същото се повторило и в кухнята. Накрая влезли в банята, но там били струпани всичките мебели. - Какво е това,бе? къде ще пикаеш? - Еее! Тайга большая! Искам да се влюбя...търся жертва... Секси студентка отива при колега да учат заедно за изпит. Минава час, два студентката казва срамежливо: - На мен ми е нещо много топло. - Ми съблечи си блузката. - отговаря колегата. И така докато не останала само по бельо. И пак последвало : - На мен все още ми е много топло. Младия студент въздъхнал и казал: - Е, добре ти си се съблечи и си учи спокойно, а аз ще излезна. От другата страна на вратата студентчето поглежда през ключалката и възкликва: - Ох, да ми падне тази...