Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Две дървета си стоят.Едното казва на другото: -Виждаш ли я тази гора? А,другото му отвръща: -Е как да я видя тия дървета ми пречат....
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
На една жена котаракът приговорил. Тя: - Да си живеехме и ние, като вас, котките. Нищо не правиш, хранят те, грижат се за теб. - Тогава предлагам да удавим сина ти, баба ти да приспим, а баща ти да кастрираме, че да не бяга от къщи.
Животни
03.10.2017
2,915 прегледа
Следващ →
Още вицове
Въпрос към Радио Ереван: - Защо рибата се вмирисва откъм главата? - Защото няма крака...
Трима борци живеели заедно... Винаги когато се напие единия другите го биели. Един ден той отишъл при останалите и им казал - Днеска ще се напия, не искам утре да сам посинен, ясно? - Добре - отговорили другите ... На другия ден тои пак е подут и син - Абе нали ви казах да не ме биете бе?! - Ми брат... като се върна пиян... не те набихме, като почна да ни псуваш, не те набихме... като се изсра посредата на хола, не те набихме... ама като взе клечки за зъби, заби ги в *****то и каза "това таралежче ще живее с нас" нямаше как!
- Кажете ми, деца, какво средство са открили учените, което може да накара хората да летят? - пита учителката. - Динамит - обажда се Данчо.
Приказвали две селски клюкарки: - Знаеш ли, Гано? - Какво, Пено? - Цяло село говори, че нашата съседка бие мъжа си с кол. - О, Боже Господи, какъв срам, добре че ние не сме били там! - Знаеш ли, Гано? - Какво, Пено? - Цяло село говори, че нашата съседка пържи мишки в тигана! - О, Боже господи, какъв срам, добре че и ние не сме били там! - Знаеш ли, Гано? - Какво, Пено? - Цяло село говори, че ние сме най-големите клюкарки! - О, Боже Господи, какъв срам, добре че и ние не сме били там!
-Отче алкохолът враг ли е на здравето? -Враг. -А защо пиете? -В библията е казано "Възлюби врага свой"!