Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
До кога пият жените математички - до безкрайност. До кога пият жените химички - до загуба на реакция. До кога пият жените медички - до загуба на пулс. Да пием за жените физички, които пият до загуба на съпротивление!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Старост - това е когато знаеш всички отговори, но никой не те пита нищо.
Бисери
03.10.2017
3,246 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама араби тръгнали със самолет от Вашингтон към Ню Йорк. Единият седял до прозореца, а другият до него. Преди самото излитане влязъл нисък дебел израелтянин и седнал до арабите. Свалил си обувките и си размърдал пръстите на краката. Когато арабинът на прозореца казал "Искам кока-кола" изряелтянинът отговорил " няма проблеми, ще ви донеса" и тръгнал. Докато го нямало арабинът плюл в обувката му. Когато израелтянинът се върнал вторият арабин му казал "Аз също искам кола". Израелтянинът отново отишъл за кола и докато го нямало, вторият арабин плюл в другата обувка на израелтянина. След това израелтянина се върнал с колата и тримата спокойно се насладили на кротък полет до Ню Йорк. Когато самолета казал, израелтянина си обул обувките и веднага разбрал каква е работата. "Колко ще продължава това" - казал той - "тази вражда... тази ненавист... колко дълго ще си плюем в обувките и ще пикаем в колата?"
Някакъв мъж с палто влиза в морето и почва да плува наляво-надясно.Смаян рибар го вижда и му вика: -Ей,какво правиш? -Не виждаш ли-пера си палтото! -Че нямаш ли си пералня у вас? -Имам,но от нея ме се вие свят.
От Сони са пуснали 3D фотоапарат, в отговор научно-химическия център на Цар Киро е пуснал на пазара заместител на 3D очилата -новата 3D(три децилитра) водка с която телевизията ви изглежда доста реалистична, има и специално голд издание по афганистанско-индийска рецепта, с която картината на вашия телевизор е реалистична дори и при изключен телевизор.
- Какъв подкуп? Подариха ми картичка! Една такава зелена..Сто години Бенджамин Франклин..Какво? Какво правите?...За какво ме арестувате? - Как ще ви арестуваме? Ние просто ви каним на тристагодишен юбилей на гилотината.
Учителката пита Иванчо: -Защо сутрин има роса? -Защото Земятя се върти и се изпотява......