Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ревнуваш ли? Не. Ревнуваш ли? Не. Ревнуваш ли? АБЕ КАЗАХ ТИ - НЕ! Дай тогава една целувка. ДА ТЕ ЦЕЛУВА ОНАЯ КУРВА ДЕТО ТИ Е ХАРЕСАЛА СТАТУСА ВЪВ ФЕЙСБУК!
Програмисти 3,298 прегледа
Следващ →

Още вицове

Момичета, вие не сте толкова красиви. Просто ние сме пияни. В близкото бъдеще, ресторант, меню: -задушен заек с карамелизирани картофи и лук шалот. (състав:вода, соя,нишесте, ароматизатор) Старшина пита новобранец: - Какъв си бил в цивилния живот? - Данъчен инспектор. - Добре, значи ти ще будиш ротата сутрин. - Защо? - Вече си свикнал всички да те мразят. Тъмна, непрогледна нощ. На вратата на селска къща се чука: - Кой е? - Дърва трябват ли ви? - Не. На сутринта дървата ги нямало. Двама пияни се връщат от кръчмата. Единият: - А ве, брат, много ми се пикае, ама не мога да се държа на ръце. Ще се хвана за ей тоя стълб, а пък ти ми го извади, за да се облекча. Приятелят му се примирил, но този, на който му се пикаело, имал краставица в джоба си. Вторият дръпнал краставицата и казал: - Брат, май ти скъсах оная работа! А другия отговорил: - Да! Усещам кръвта по краката си...