Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Кой казва, че държавата не се грижи за хората в неравностойно положение?! Програмата на БНТ е изцяло насочена към умствено изостаналите.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Единственият начин да направиш утрото хубаво, е да го проспиш.
Бисери
03.10.2017
2,933 прегледа
Следващ →
Още вицове
Прасчо разглежда възглавници ва магазина. Задава въпрос на продавачката: - С какво са пълни? Тя му отговаря: - С пух. Прасчо със сълзи в очите започва да гали възглавницата и да хленчи: Пуух! Пуууух!
В първия учебен ден една учителка се запознава с първокласниците. Учителката останала учудена след като всяко дете се представило като Терминатор. Моментално докладвала за това на директора: - Господин Директор, всички деца се мислят за Терминатор. А Директора баааввно се извърнал към нея и със силен удар с юмрук в близкия шкаф изсъскал гневно през зъби: - Ааззз ссъъъммм Тееррммииннааттоорраа.
Иванчо звъни на Марийка. Тя се показва на балкона, а Иванчо я пита: -Марийке ще дойдеш ли долу? -Еее, ти ще искаш да правим секс. -Не, обещавам ти, само ще си играем. -Ами аз тогава няма защо да слизам!
Една жена пла4е пред маика си. - Какво сата дъще? - Мъжът ми се оплаква 4е дупката ми е много малка. Маика и предлжила - Ето ти една ябълка, всяка вечер ще си я слагаш да ти се рашири. Минало е време и дъштерята пак се връща и плаче. - Какво става пак миличко мое? - Ми тои изяде ябълката Маикаи отговорила - Не се безпокои баштати изяде ДИНЯТА
Новата версия на Windows за атеисти - никакви иконки!