Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Развеждат се родители и питат малкия Иванчо: - Кажи, с кой искаш да живееш? - А при кого ще остане компютъра?
Програмисти 3,252 прегледа
Следващ →

Още вицове

Баща и син пред гроба на тъщата. Синчето пита: - Тате, защо на гроба на баба има толкова голяма плоча? - За да сме сигурни, че ще си остане там. Запис на телефонния секретар на психиатрична клиника: "Вие се свързахте с клиника "Бяла тишина". За съжаление, в момента няма кой да отговори на Вашето обаждане, затова изслушайте следните инструкции: Ако страдате от натрапчиви мисли, моля, многократно натиснете 1. Ако страдате от зависимост от друг човек, моля, помолете някой да натисне 2. Ако страдате от раздвоение на личността, моля, натиснете последователно 3, 4, 5 и 6. Ако страдате от шизофрения, моля, вслушайте се в тихото гласче отвътре, което ще Ви каже точно коя цифра да натиснете. Ако страдате от параноя, не се безпокойте. Ние знаем кой сте и какво искате. Просто останете на линията, за да проследим обаждането Ви. Ако страдате от маниакална депресия, то не си правете труда да оставяте съобщение. И без това никой няма да го чуе." Час в университет:Професора пита студентите дали могат да му дадът пример за лошо стечение на обстоятелствата: Стефане кажи: Еми вървиш вечер по улицата а пред теб момиче с готин задник и тъкмо да направиш нешто и идва автобус и тя се качва в него. Пешо кажи ти: Еми вървиш вечер по улицата а пред теб момче с готин задник и тъкмо да направиш нешто и идва автобус и тои се качва в него. Добре ти Иване: Еми вървиш вечер по улицата, а зад теб върви Пешо, а тъпия автобус, неидва и неидва. Двама съседи си говорят: - Ей, много рано са ти пораснали дините! - Това не са дини, а грах. - И сливата ти много рано е окапала. - Това не е слива, а череша. - Е добре де, дай да не се караме... Я послушай как хубаво чурулика славейчето в храстите. - Това не е славейче, а гайгеров брояч. 1910 година: "Радваш се да ме видиш, или това е пистолета ти?" 2010 година: "Радваш се да ме видиш, или това е смартфона ти?