Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две стоножки видели плакат с Клаудия Шифър. Едната се възхитила: - Какви хубави крака! - Да, но само два! - отговорила другата.
Разни 1,931 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена се обръща към съпруга си: - Пешо, вчера искаха да ме изнасилят... - Това пък откъде го измисли, ма? - Не съм го измислила, защото, ще ме прощаваш, ама вече ме изнасилиха... - Тогава, защо викаш, че са искали? - Ами, защото, ако не бяха искали - нямаше да ме изнасилят... Бойко Борисов вгради послание в основите на строящата се спортна зала. Посланието е само от едно изречение: "АЗ ви я построих!" ------ На следващия ден е добавил: "И то срещу 19 милиона по-малко!" В гората отворили секс-магазин. Огромна опашка от сутринта. Зайо си пробива път нетърпеливо: - Може ли да мина, може ли да мина... - Зайо, на опашка има ред, отиди най-отзад! - ядосал се мечокът. Зайо пак пробва: - Може ли да мина, може ли... - Зайо, хайде на опашката,а? - Озъбил се вълкът. Зайо е упорит: - Може ли да мина, може ли, извинете... - Слушай, я не ме нервирай и се нареди отзад! - Сопнал се лъвът. Заекът тъжно си казал: - И днес няма да мога да отворя магазина... Живеем в удивително време, когато младеж може да порази девойка, ако просто й напише съобщение без грешки. Зима. По заледен път с мъка пълзи Запорожец. Зад него кара голям Мерцедес. Мутрите от Мерцедеса тръгнали да изпреварват Запорожеца. В същия момент той поднася по леда, врязва се в Мерцедеса, който излита от пътя, преобръща се няколко пъти и пада в една дупка... Шофьора на Запорожеца слиза и на бегом отива при разбития Мерцедес, поглежда в дупката и пита: - Момчета, има ли някой жив? Отдолу абсолютна тишина. - Има ли живи, бе? Отново тишина. - Их, провървя ми! - с облекчение въздъхва човека.