Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Никои не обича тежката работа, само този който плаща за нея.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Две стоножки видели плакат с Клаудия Шифър. Едната се възхитила: - Какви хубави крака! - Да, но само два! - отговорила другата.
Разни
03.10.2017
1,930 прегледа
Следващ →
Още вицове
В зоологическата градина, след операция на слон асистента брои инструментите. - Нищо не липсва, докторе! Докторът се обръща и пита: - А всъщност къде е сестрата?
Отишъл Стоян,да търси Драган у тях,но излязъл баща му и казал,че Драган е в час по логика. -А какво е логика?-попитал Стоян. -Сега ще ти обясня.-казал бащата. -Имаш ли кибрит? -Да,имам. -Значи пушиш. -Да,пуша. -Щом пушиш,значи пиеш. -Да,пия. -Щом пиеш,значи ходиш и по барове. -Ми да. -Щом ходиш по барове,значи ходиш и по жени. -Да,ходя. -Ами значи не си педал.Ей тва е логика. Тръгнал си Стоян и по стълбите срещнал Иван,който също отивал да търси Драган.Стоян му казал,че Драган е в час по логика и започнал да му обяснява какво е логика: -Ти имаш ли кибрит? -Не,нямам -Значи си педал.Ей тва е логика.
Леля Пена краварката пак се напила, но трабва да дои кравата Зорка. Влиза нашата в обора и едва си стои на краката. Кравата я пита: - Пак си се надрънкала като талпа! Пена отговаря: - Мууу! - Е добре, тури ведрото отдолу, хващай се здраво за цицките и аз ще подскачам...
Един цар имал три дъщери. Когато най-голямата дъщеря станала за женене той я извикал, подал й една пръчка и й казал: - Дъще, хвърли тази пръчка с все сила и където падне пръчката, там ще се омъжиш! Хвърлила дъщерята пръчката и тя паднала при най-красивия момък. След време и средната дъщеря станала за женене и тя хвърлила една пръчка и така се омъжила за най-богатия момък. Дошло време третата дъщеря да се жени. Хвърлила тя пръчката с все сила, но нещеш ли паднала в едно блато. Отишла дъщерята да види и гледа един жабок държи пръчката в уста. "Е! - казала си най-малката дъщеря - Такъв ми бил късмета!" Но се сетила че в приказките като целунеш жаба и тя се превръща в красив принц. Отишла, целунала жабока... но нищо! Целунала го втори път... но жабока си оставал жабок! Целунала го трети път и тогава жабока казал с дрезгав глас: - Много съм омагьосан, май че ще трябва и да духаш!
Президентът Георги Първанов събрал съветниците си по външна политика на ведомствен купон на Дондуков 2 и решил да се пошегува с тях. - Знаете ли, - казал той с апломб - че аз съм бил агент на Първо главно управление на Държавна сигурност? - Не знаем - на свой ред се пошегували съветниците.