Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Моряк разправя на приятеля си: - За старата ми лодка са нужни трима. - Трима ли? - Да. Един да гребе, един да изгребва водата и един да вика за помощ!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
А моята баба още пази в гардероба нов видеомагнетофон, който тя ми е обещала, че ще ми подари за сватбата....
Бисери
03.10.2017
3,680 прегледа
Следващ →
Още вицове
На гроба на една мутра стои паметник във вид на мобилен телефон. На екрана пише: "Абоната е извън сферата на обслужване"
Един запален левскар тръгва на мач. Съпругата му го пита: - Скъпи, къде отиваш? - Как къде ... - казва троснато синият фен - на мач съм тръгнал, къде иначе? - Ти май тези Левски ги обичаш повече от мен... - попитала ядосано жената. А запалянкото се замислил за момент и казал: - Аз и ЦСКА ги обичам повече от теб....
Разговор по телефона: -Ало, Добър ден! -Добър ден! -Мишо ли е на телефона? -Да, Мишо е! -Мишо, бременна съм! -Имате грешка!
Иван Христов направи катастрофа, след като употребил алкохол. Сега разбирам защо е водещ на предаването "Сблъсък!"
Един човек си търси секретарка. Интервю... и хоп - перфектната с точното образование. Първи работен ден. Пристига секретарката. Влиза в офиса на шефа и отваря прозорците да влезе свеж въздух. След малко пристига той и започва да крещи. - Кой отвори прозореца? - Аз - отговаря секретарката. - Ти луда ли си ма, аз съм осмак (недоносен, роден в осмия месец). Не трябва да ми е студено, ще се разболея... Цял ден е сърдит и не и говори. Втори работен ден. Влиза секретарката в офиса му, без да отваря прозореца, оставя ваза с цветя на бюрото му и излиза. Идва той, отваря вратата и започва отново да вика. - Кой сложи тези цветя тук? - Аз - отговорила тихо тя. - Ти луда ли си ма, аз съм осмак, какви са тези цветя, имам алергии... Трети работен ден. Пристига шефа влиза в кабинета си и гледа секретарката гола върху бюрото му с разтворени крака. - Какво правиш? - Влизай да те износя още един месец, че направо ми писна.