Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
А моята баба още пази в гардероба нов видеомагнетофон, който тя ми е обещала, че ще ми подари за сватбата....
Бисери 3,680 прегледа
Следващ →

Още вицове

На гроба на една мутра стои паметник във вид на мобилен телефон. На екрана пише: "Абоната е извън сферата на обслужване" Един запален левскар тръгва на мач. Съпругата му го пита: - Скъпи, къде отиваш? - Как къде ... - казва троснато синият фен - на мач съм тръгнал, къде иначе? - Ти май тези Левски ги обичаш повече от мен... - попитала ядосано жената. А запалянкото се замислил за момент и казал: - Аз и ЦСКА ги обичам повече от теб.... Разговор по телефона: -Ало, Добър ден! -Добър ден! -Мишо ли е на телефона? -Да, Мишо е! -Мишо, бременна съм! -Имате грешка! Иван Христов направи катастрофа, след като употребил алкохол. Сега разбирам защо е водещ на предаването "Сблъсък!" Един човек си търси секретарка. Интервю... и хоп - перфектната с точното образование. Първи работен ден. Пристига секретарката. Влиза в офиса на шефа и отваря прозорците да влезе свеж въздух. След малко пристига той и започва да крещи. - Кой отвори прозореца? - Аз - отговаря секретарката. - Ти луда ли си ма, аз съм осмак (недоносен, роден в осмия месец). Не трябва да ми е студено, ще се разболея... Цял ден е сърдит и не и говори. Втори работен ден. Влиза секретарката в офиса му, без да отваря прозореца, оставя ваза с цветя на бюрото му и излиза. Идва той, отваря вратата и започва отново да вика. - Кой сложи тези цветя тук? - Аз - отговорила тихо тя. - Ти луда ли си ма, аз съм осмак, какви са тези цветя, имам алергии... Трети работен ден. Пристига шефа влиза в кабинета си и гледа секретарката гола върху бюрото му с разтворени крака. - Какво правиш? - Влизай да те износя още един месец, че направо ми писна.