Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
-Защо няма терористи блондинки? -Защото умират опитвайки се да пратят бомба по факс.
Блондинки 3,603 прегледа
Следващ →

Още вицове

Футболист е на лагер в чужбина и говори по телефона с жена си: - Какво искаш да ти донеса? - Каквото искаш! Вече всичко се лекува. Генко кара колата. Жена му все мърмори: - По-бавно! Тъщата опонира: - По-бързо! Накря Генко губи търпение: - Край! Стига! Кой кара колата?! Ти или майката ти?! Един се прибира у дома мрачен. — Какво има? – пита жена му. — Предсказаха ми, че тази вечер точно в 12 часа смъртта ще дойде да ме вземе от бирарията. — Ти вземи, че се дегизирай – посъветвала го жената. – Облечи други дрехи, обръсни си мустаците, даже за по- сигурно – и косата, тя няма да те познае! Човекът послушал. Обръснал се, Облякъл други дрехи и отишъл в бирарията. По едно време – гледа – влиза смъртта. Огледала се насам-натам, пък си рекла: — Ако тоя чук, дето го търся, не дойде до 12, ще прибера оня, плешивия до бара. Съдебен процес. Съдията: - Обвиняеми, шестима свидетели пред съда потвърдиха, че точно вие сте извършили обира! Подсъдимият: - Господин съдия, ако знаете на мен какви ми ги наприказваха за вас шейсет души, ама аз не им вярвам! Иванчо и Марийка в детската градина спорят: Аз имам лека количка.. Аз пък имам кукла... Аз пък имам камионче.. Аз пък имам обеци.. Иванчо свалил гащите и казва: Аз пък имам пишка.. Разревала се Марийка. На другия ден се повтаря същото: Марийка казва-мама пък ми каза,че след няколко години мога да си имам и сто пишки..