Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седи си бай Иван на мегдана на селото и яде орехи. Минава селската красавица и му вика: - Бай Иванйе, ко праиш уа? - Ми ям уреи. - Ми дай и на меня малку. - Ми бръкни ми в джеба, та си земи. Девойката бръкнала в джоба на бай Иван и изпищяла: - Уй! - Уй я, уреите са в другия джеб!
Семейни 2,648 прегледа
Следващ →

Още вицове

Малкият Бойко(от Банкя) пита майка си: - Може ли да отида да играя с Гошко? - Не може, той е лошо дете. - Тогава може ли да отида да го набия? Зайо взел заплата и се отбил до кръчмата в гората! Седнал да пие дошъл вълкът и и зайо го почерпил една лимонада!Вълкът го погледнал и зайо му поръчал още една! Излезли от кръчмата и вълкът бесен от отношението на зайо хванал и го пребил! Дошъл следващия месец, зайо пак взел заплата видяли се с вълка и влизайки в кръчмата зайо казал: - Барман за мен едно уиски, а за вълчо една лимонада че като пие две не знае какво прави! При гинеколог отива млада дама. Съблича си блузката и на гърдите й има ясно отбелязана буква "О". Тя му обяснява: - Приятелят ми учи в Оксфорд и е страшно привързан към тениската си. Не я маха дори когато правим любов. На другия ден при същия гинеколог идва друго момиче, а на гърдите й отпечатана буквата "У". Той я пита какво е това и тя казва: - Гаджето ми учи в Yale и не си маха тениската дори, когато сме заедно. След седмица при гинеколога идва момиче на чиито гръб е отбелязана буквата "М". Той се усмихва й и казва: - Сигурно имаш приятел в Michigan? - А-а-а не... имам приятелка в Wimbledon! Срещат се две борчета на улицата. Единият с ново сако. Другият веднага пита: - Иии, брато, мнооо убаво тва сако бе. Да не е на Версаче? Другият възмутено отговаря: - Що бе? Мое си е! Обява: "Ебач-експерт по оплождането съм. За 5 лева правя мъжко. Ако не стане - връщам парите."