Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ако глобалното затопляне продължи със сегашните темпове, то скоро ще измръзнем съвсем.
Бисери 3,157 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бедно негърско семейство си седи. Малкото негърче пита баща си: - Тати, може ли да си поиграя с пишката ти? - Може, тате. Само не се отдалеяавай много. Човек отива в закусвалня и пита: - Извинете имате ли 1000 банички? - Ами нямаме толкова много. На другият ден човекът пак отишъл: - Извинете имате ли 1000 банички? - Не нямаме! И на тия дето работели там си казали "Я дай да му направим на тоя човек 1000 баничкил" - Имате ли 1000 банички? - попитал пак същият човек. - Имаме! - Хехе, вие сте луди бе, какво ще ги правите толкова много? В един автобус влиза един пиян. Той се оглежда с поглед тип "вий мене уважавате ли ма, а?" и най-накрая погледът му се спрял на една жена. Пияният се провикнал:<BR>- Вие сте грозна!<BR>Никаква реакция от страна на жената..<BR>- Вие сте много грозна!!<BR>Пак нищо.<BR>- Вие сте умопомрачително грозна!!!<BR>- Пък вие сте пиян - извикала жената.<BR>- Е да, ма аз ш’ изтрезнея пък вие.... Може ли някой да ми обясни защо като крещиш "ПОЖАР" идват пожарникари, "УБИЙСТВО" - пристига полиция, а на "ГАЛАКТИКАТА Е В ОПАСНОСТ" - притичват санитари? ББ се жалва: - Не мога да пикам!!! - Простатата? - Тц...Само да го извада и медиите го лапват. (виц, който нито една медия няма да препише;-)