Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Най-доволни от първия учебен ден не били търговиците на цветя, а кръчметата до училищата.
Ученически 1,979 прегледа
Следващ →

Още вицове

Закъсали две мутри в пустинята с джип. Обаждат се на шефа си и той им казва да си вземат нещо от джипа за из път. След малко шефа им се обажда пак и ги пита какво са си взели, и единият казва: -Аз си взех вода, като ожаднея да пия. -А ти какво си взе? -пита шефа друдата мутра. -Аз си взех вратата на джпа да си отворя прозореца като ми стане топло. Да не вкараш един гол на Айдук Ула за 209 минута игра... БЕЗЦЕННО Да се оправдаваш със съдията след всяка загуба... БЕЗЦЕННО Да се оправдаваш, че си продал титлата... БЕЗЦЕННО Да паднеш от Бешикташ 2:0, а в същото време да злобееш за загубата на Левски от Барселона 5:0 и да те е яд че Левски е в лигата... БЕЗЦЕННО Има загуби, които се обясняват със малкия потенциал и слабата игра на отбора... ЗА ВСИЧКИ ДРУГИ ЗАГУБИ ИМА... ФЕНОВЕ НА ЦСКА Психолог вече шести час си говори по телефона на доверието с някакъв депресиран тип. Накрая го пита: - А мислили ли сте за самоубийство? - Не… - Ами помислете тогава! Абсолютно не ми е ясно, защо жените обичат котките. Котките са независими същества, те не слушат и изпълняват, не идват, когато ги викаш, обичат да се шляят навън през нощта, после се прибират за да бъдат нахранени и гушкани. После искат да бъдат оставени да си поспят спокойно. С други думи: в котките жените обичат нещо, което при мъжете страшно ненавиждат.... Буцата и Репата вървят и си говорят. Изведнъж на Репата му звънни мобилният и като започнал да говори си запушил ухото с длан. Буцата го пита: - А бе, Репа ти що си си запушил ухото? - Ти си много тъп бе! Ми как що бе - да не изтича информация!