Лунна нощ. На пейка в парка седят влюбени.
- Обичаш ли ме?
- Да.
Целуват се.
- Обещават ли да се ожениш за мен?
- Да.
Целуват се.
- А палто от норка ще ми купиш ли?
- Не.
- Помисли още веднъж. Такава невеста изпускаш!
Един човек отишъл в пустинята Гоби,с мисълта да си купи камила. Докато търсел видял една много евтина камила.попиталзащо е на такава ниска цена.
-Господине, камилата има чепат характер.
-Какво искате да кажете?
-Ами...Когато искате камилата да тръгне трябва да кажете "Егати камилата!"Ако искате да тръгне по-бързо трябва да го кажете още веднъж, а за да затича за трети път "Егати камилата!"За да я спрете кажете"Абра-кадабра"
Купил човека камилата яхнал я и казал "Егати камилата" 3 пъти и камилата запрепускала бързо в галоп.Изведнъж пред него зейнала пропаст. В този момент човекът забравил думите, с които да спре камилата. Паникьосал се, нов последния момент си спомнил и викнал "Абра-кадабра" Камилата спряла точно на ръба на пропастта и човекът възкликнал " Егати камилата!!!"