Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Будапеща. Човек крачи край Дунав. Вижда друг, който се е надвесил и пие с шепи от реката. - Кво правиш, братчед? Тука се е изляла цялата канализация, че и тази на Виена… - Excuse me, I really don’t... - Aааа, чужденец. Наздраве, наздраве
Разни 1,986 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един каратист ходел редовно в един бар, където се събирали педали. И всеки път си поръчвал по една, две бири и си тръгвал. Да ама, педалите искали да го опънат и се чудели как да го направят без да ги набие. И решили да го черпят уиски. Ония се дърпал, но решил да не ги обиди, та го пийнал. После още едно, още едно и накрая се напил. И тия го врътнали. След два дни дошъл пак. Барманът явно и той педал му рекъл: - Едно уиски за начало? Ония се почесъл, замислил се и казал : - Абе я дай една голяма бира, че като пия от това ме боли задника. Когато спориш с идиот, увери се, че и той не прави същото! Двама борци се возят и единия казва я виж дали ми работи мигача! -Да, не, да, не... Мацките сложиха късите поли, и замириса на пролет;-) Всички разправят, че Швейцария е най-независимата страна. Но в новините все чуваш "В Швейцария това, в Швейцария онова..". А за Монголия въобще нищо, никога, нищичко! Тя въобще съществува ли?