Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В бара влизат българофоб, жиголо, психопат, циркаджия, еничарин и офшоркаджия. Барманът пита: "Какво ще пиете, г-н Сидеров?"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Има хора, към които изпитваш непреодолимо желание да се приближиш, да ги прегърнеш нежно за рамене и да ги попиташ: „Как си, мило, как си я караш.... така... - без мозък?!”
Бисери
03.10.2017
3,448 прегледа
Следващ →
Още вицове
В баничарницата:- Извинете, сиренката с какво е?
Иванчо,имал да пише сьчинение за домашна работа, но не го написал. Госпожата, го вдига на дьската на другия ден, и му казва да си прочете сьчинението. Иванчо: -Два вьлка се ебали на лед. Госпожата: -Иванчо не е удобно. -Ми, госпожо как ще е удобно хлъзга се.
При психиатъра: - Докторе, защо всички ми казват, че имам мания за величие? - Впрочем, вие кой сте? - Аз съм гений, просто гений... - Достатъчно, може да не разказвате повече. Нямате мания за величие. Ние, гениите, нямаме такова нещо.
Бригадира идва при строителите и им казва: - Момчета, утре ще идва комисия по строителството. Каквото и да се случи, давайте си вид, че всичко се случва точно по план, навреме и нищо не е неочаквано. На следващия ден идва комисията и една стена пада със силен грохот. Работник от строежа си поглежда часовника и казва: - 10:35 часа - точно по график!
По празниците мутра пита новата си приятелка блондинка: - Ти какви подаръци харесваш, муце? Повече, но по-малки или един, ама голям? Тя отговорила радостно: - Много, но по-малки!!! - Абе, бейби, как да разглобя оня баварец отвън - жал ми е...