Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Има хора, към които изпитваш непреодолимо желание да се приближиш, да ги прегърнеш нежно за рамене и да ги попиташ: „Как си, мило, как си я караш.... така... - без мозък?!”
Бисери 3,448 прегледа
Следващ →

Още вицове

В баничарницата:- Извинете, сиренката с какво е? Иванчо,имал да пише сьчинение за домашна работа, но не го написал. Госпожата, го вдига на дьската на другия ден, и му казва да си прочете сьчинението. Иванчо: -Два вьлка се ебали на лед. Госпожата: -Иванчо не е удобно. -Ми, госпожо как ще е удобно хлъзга се. При психиатъра: - Докторе, защо всички ми казват, че имам мания за величие? - Впрочем, вие кой сте? - Аз съм гений, просто гений... - Достатъчно, може да не разказвате повече. Нямате мания за величие. Ние, гениите, нямаме такова нещо. Бригадира идва при строителите и им казва: - Момчета, утре ще идва комисия по строителството. Каквото и да се случи, давайте си вид, че всичко се случва точно по план, навреме и нищо не е неочаквано. На следващия ден идва комисията и една стена пада със силен грохот. Работник от строежа си поглежда часовника и казва: - 10:35 часа - точно по график! По празниците мутра пита новата си приятелка блондинка: - Ти какви подаръци харесваш, муце? Повече, но по-малки или един, ама голям? Тя отговорила радостно: - Много, но по-малки!!! - Абе, бейби, как да разглобя оня баварец отвън - жал ми е...