Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Писмо до Google Inc. Уважаеми Гугъл, моля, спрете да се държите като жена ми: позволете ми да си завършвам сам фразите, вместо да ми подсказвате как да завършат.
Програмисти 3,095 прегледа
Следващ →

Още вицове

Динозавърче пита майка си: - Мамо, ние като умрем, ще отидем ли в Рая? - Не, синко.. - Нима казваш, че ще отидем в Ада?? - Не синко, няма.. - А къде ще отидем тогава! - В музея, синко! - Ако имаш осем ябълки и аз ти дам две, колко ще станат? - Не знам, тате! В училище смятаме с круши... Дядо се загубил в гората. Лутал се час, два, три... На четвъртия срещнал човек. - Слава Богу,че те видях! От 4 часа съм се загубил в тая гора! - И защо се радваш? Аз пък се загубих преди два дена! - Никога не съм дърпал момичетата за косите в училище, защото веднъж на село дръпнах коня за опашката... На път за църквата младоженци катастрофират и попадат право а Рая на среща с Бог. - Господи, ние все пак много се обичаме и държим да се оженим - молят младоженците. - Тук вие сте първите с такава молба - размишлявал на глас Бог, поглаждайки брадата си - ще трябва да помисля. И докато го казал, изчезнал. Нямало го три седмици. След три седмици се врънал. Водел и свещеник със себе си. Венчали ги. Минало време - младоженците пак недоволни. - Господи, в Рая бракът е абсолютно ненужен! Не може ли да се разведем? - Абе, вие луди ли сте, бе - казал Бог - цели три седмици ми трябваха да намеря поне един свещеник в Рая. Можете ли да си представите колко време ще ми трябва да намеря адвокат...