Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отива един човек в спешен кабинет с нож в корема. Доктора: - Работното ми време изтече, ела утре. - Ама червата ми текат, до утре ще умра. Направете нещо! Доктора извадил ножа от корема, забил го в окото му с думите: - Колегата очен работи до 19.00 часа!
Черен хумор 1,881 прегледа
Следващ →

Още вицове

Събрали се 4-ма гробаря. 1: - Хайде да погребваме мъртъвците без ковчег - по-икономично е. 2: - Хайде да ги погребваме изправени - по-малко копане 3: - Хайде да ги погребваме до кръста - няма нужда от паметник 4: - А ако се хванат за ръце се получава и хубава ограда. Гласувайте с бюлетина номер 7 за ПЕС!!! Гласувайте с други номера за други гадове. - Помниш ли сутринта как доволно подскачах с викове "Най-после си намерих ключовете!"? - Да, и? - А не видя ли, къде после ги сложих? Ние, мъжете не сме чак толкова умни..., затова в жените трябва да има съвсем малка загадка, а не някаква огромна кръстословица от две страници! Двама маже в бара: -Брато да знаеш кво стана. -Кво е станало? -Жена ми ми е изневерила с петел. -Как разбра бе? -Еми като се прибрах, в леглото намерих перушина. -Ооо, пич тва не е нищо, мойта ми е изневерила с ТИР. -Еее, как разбра бе? -Еми като се прибрах, в леглото ми имаше тираджия.