Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Джеймс Камерън искал Чък Норис да играе ролята на терминатора, но осъзнал, че това би превърнало филма му в документален, затова се спрял на Арнолд Шварценегер.
Любими Герои 3,031 прегледа
Следващ →

Още вицове

В един концентрационен лагер фелдмарщалът прави обиколка. Гледа първия немец гори с горелка един евреин и казва - Ya good!!! Гледа втори немец реже евреин с трион и казва - Ya zer good!!! Накрая гледа некав евреин стои зарит до главата в пръстта, а немеца до него си завързва обувкуте и възмутено казва: - Claus was is das!!! Онзи отговаря - Das is adidas!!! Кара си един човечец трабанта по бул."Освобождение" и си мисли: "Две сметки за парно не съм плащал... и тока... пък жената иска" не видял червеното на Орлов мост и прас в едно BMW 720. BMW-то сваля прозореца и един борец го гледа свирепо през него. Човечеца се уплашил и таман си помислил, че е загазил, светнало зелено и бореца потеглил с мръсна газ. Оня се отпуснал - светнало му пред очите и взел да си мисли за хубави работи "Поне дъщерята в университета приеха..." да, ама точно пред университета пак не видял червеното и в същото BMW - прас!!! Пак сваля стъклото бореца и гледа свирепо. Нашия пак се разтреперал, но светнало зелено и оня отфучал. Нашия взел да си мисле за повратностите в живота... и на Раковска се тряснал пак в същото BMW. Този път бореца не издържал - слязъл от колата и почукал на стъклото на трабантчето. Човечеца ни жив ни умрял сваля стъклото а бореца: - Абе, брато - чудим се значи, мене като ме нема пред теб - как спираш бе? - Тате, думите "трудно", "сложно" и "тежко" синоними ли са? - Не, синко! Трудно е да се откажеш от предложение да пийнеш. Сложно е да прецениш оптималната си доза. А тежко е на другата сутрин... Жената пита: - Какво би правил без мен? Генко се замисля:"Безразборен секс, поркане, ще си пуша където искам, ще скитам когато си искам. Май ще е веселба голяма". Но отговори: - Да, скъпа, май бих умрял от мъка. Странно е устроен човешкия мозък. Факта, че ежедневно по света се раждат 365 хиляди деца никого не го вълнува. Но мисълта, че ежеминутно 253 девойки стават жени, карат всеки човек дълбоко да се замисли, независимо от пола му.