Полицай отиват на мястото на пътно-транспортно произшествие. Гледат преобърната кола, а до нея седи блондинка и нервно пуши.<BR>- Какво стана? - пита един от полицаите.<BR>- Ами карам си аз, не бързам, никого не изпреварвам, изведнъж гледам елхичка, аз наляво, елхичката и тя наляво, аз надясно, елхичката и тя надясно, пак наляво, елхичката и тя наляво... За да не се ударя в елхичката, взех че се преобърнах в канавката...<BR>Полицаят:<BR>- К’ва елхичка, бе? Тука в радиус десет километра няма едно дърво.<BR>Блондинката:<BR>- Имаше елхичка! С очите си я видях!<BR>В това време вторият полицай оглежда колата и крещи:<BR>- К’ва елхичка ма, това е освежителят, дето ти виси на огледалото...<BR>
Жена при стоматолог. Лежи и зяпа, а стоматолога бърника нещо в устата и. Звънва телефона на жената. Един път, втори, трети...
Накрая на стоматолога му писва и вдига телефона:
- Ало, ти кой си!
- Мъжът й!
- Аааа... Виж сега какво, устата й е заета и не може да говори, аз ей сега ще свърша, после тя ще се изплюе и ще ти се обади...