Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Жена при стоматолог. Лежи и зяпа, а стоматолога бърника нещо в устата и. Звънва телефона на жената. Един път, втори, трети... Накрая на стоматолога му писва и вдига телефона: - Ало, ти кой си! - Мъжът й! - Аааа... Виж сега какво, устата й е заета и не може да говори, аз ей сега ще свърша, после тя ще се изплюе и ще ти се обади...
Разни 1,697 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един пиян се прибирал вечерта и видял в една локва да се отразява Луната. Стъпил отгоре на отражението и почнал да вика: - Аз съм царят на Луната! Аз съм царят на Луната! Минал един полицай и му казал: - Добре, добре, само по-тихо... А аз ей-сега ще викна лунохода да те прибере. Започна седмица на блондинките в София Сити център -забавления и намаления само за блондинки! линк Част от намалените стоки за блондинки (създадени от блондинки): - Съдържание на речник. - Фенерче на слънчеви батерии. - Чай в непромокаеми пакетчета. - Парашут, който се отваря автоматично при удар. - Инвалиден стол, който се кара с педали. - Вентилатор без електричество, който се задвижва от вятъра. - Зарядно устройство, работещо с батерии. - Хладилник за ескимоси. - Надуваема дъска за дартс. - Пожаробезопасни кибритени клечки. - Лента, която не се осветява. - Хиликоптер с катапултируема седалка. - Рh-неутрален шампоан. - Телефон за глухи, който вместо звънец има светлинен сигнал. - Прибор за нощно виждане на слънчеви батерии. Някъде в Щатите. По автомагистралата яко пердаши последен модел Понтиак. По едно време го задминава някаква непозната въшка.<BR>- Бре, кво става тува бе, вика си човека и натиска газта до дупка, но така и не може да настигне другата кола.<BR>След известно време до един мотел гледа спряла същата въшка. Копа спирачки нашия, слиза и гледа - ЗАЗ-ка. Влиза в бара, а там Чапаев.<BR>- Абе пич, ква е тая страшна кола бе, бахти и двигателя има. С к’во върви това чудо?<BR>- Ами с водка, отговаря Чапаев.<BR>- Как с водка бе?<BR>- Ами така - с водка.<BR>- Хм, я дай една водка да видим - обръща се нашия към бармана.<BR>- Съжалявам господине, водка нямаме - казва бармана.<BR>- Ами к’во имате?<BR>- Само уиски.<BR>- С уиски върви ли?- пита нашия Чапаев.<BR>- Ами на знам, момент да попитам - казва Чапаев, отива до колата, вдига капака и пита -<BR>- Петка, уиски ще пиеш ли? Заекът имал рожден ден. Решили вълците да му изпратят поздравителна телеграма. Седнали, написали я, дошли до подписа и взели да се чудят какво да напишат: &quot;глутница вълци&quot; или &quot;група другари&quot;. Накрая се решили на компромис: &quot;глутница другари&quot;. - От къде Майкъл Джаксън е избрал своя нос? - От каталог (магазин - пазаруване по каталог)