Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Сержант води занятия на плаца и крещи на войниците: - Хайде, мекотели, пълзете по-бързо! Покрай тях минава полковник и прави забележка: - Хайде, хайде, не ги наричай с думи, които не разбират. От къде ще ти разбират от ботаника?
Военни 4,301 прегледа
Следващ →

Още вицове

Късно през нощта солидно пийнал гост на хотела крещи на администратора: - Ей, портиер, не работи ли асансьора? - Простете, господине, но асансьорът е наред, само че вие стоите в телефонната кабина. - Виж каква красива шуба! Страшно ми се иска да имам точно такава! - Е, мила, за тази цел е трябвало да се родиш овца! Казват на Лъвчо че трябва да влезе в горската казарма. Той "вика" : - Как така ще влизам в казарма бе вие луди ли сте аз съм лъв цар на животните вие тука в казарма. Тези от горскта казарма му казали : - Абе няма тука лъв ... цар на животните ... всички влизат в казармата така че и ти ! К`во да прави Лъвчо влязал в казармата ... строили се на сутринта Лъва, Мечо, Лисан, Вълчо и така до последното мъжко животно ... идва старшината ... Зайо-байо ... оглежда ги и "вика" : - Ей Лъвчо ти защо не си се постригал ? Каква е тази грива ? Лъвчо почнал пак с неговите ... Аз съм лъв цар на животните ... Зайо казал : - Виж к`во лъве тука няма цар намя такива работи да се пострижеш ... ей на виж на края на строя като оня мишок ... Тогава "мишока" казал : - АЗ НЕ СЪМ МИШОК АЗ ! СЪМ ЕЖКО-БЕЖКО! Съвет към работодателите - организирайте турнир по Solitaire и уволнете победителите. Колко пъти съм умирал от любов!... Но! Благодаря на докторите от кожно-вечнерическия!