Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Доктор преглежда пациент и мърмори: - Хубаво, хубаво.. - Докторе, че кое му е хубавото?! - Хубаво е, че аз нямам такава болест!
Разни 1,816 прегледа
Следващ →

Още вицове

- На кого прилича бебето? - На татко си - през цялото време спи, а като се събуди, веднага налапва шишето. Една мравка носи на гърба си гъсеница. Друга мравка я среща и я пита: - Какво е това на гърба ти? Мравката отговаря: - Нося си космодиск... Две деца стоели в чакалнята в поликлиниката. Едно от тях плачело много силно. - Защо плачеш? - Взеха ми кръв преди малко. - Страх ли те беше? - Не. За да ми вземат кръв ме убодаха с една остра игла по пръста. Второто дете се разплакало. Първото се учудило. - А ти защо плачеш? - На мен ще ми взимат урина! - Колко вида приятели има? - Три. Има приятел като храната- всеки ден го търсиш. Има приятел, като лекарството- когато ти е нужен го търсиш. А има приятел, като болест- винати той те търси. Отиват двама на интервю за работа. Шефът на отдел "Кадри" го поглежда и пита единия: - Пиете ли? - Пия. - Колко може да изпиете? - Ами, то зависи как... - Не сте ни нужен. Питат другия(Генко): - А вие пиете ли? - Да, пия. - Колко? - Кило водка. - Взимаме ви. Първият мъж се възмущава: - Как така, аз пия като всички, не ме взехте, а той може да изпие кило водка и го взимате. - Той си знае мярката, а Вие не!