Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Умира ирландски терорист и се възнася към небето. Запътва се право към рая. На вратата го пресреща Свети Петър: - Ти не си за тук, чадо, не мога да те пусна в рая! - Аз и не мисля да влизам, само идвам да ти кажа, че имате 20 минути да изкарате всички на безопасно място.
Черен хумор 1,894 прегледа
Следващ →

Още вицове

Психиатър изписва двама луди и ги инструктира: - Който се съмнява в другия, че е луд, да ми звънне! Лудите си намерили квартира. След няколко дни единия се обажда на доктора и казва, че този до него, се прави на ношна лампа. - Идвам да го прибера. Ти заспивай! - отговорил докторът. Лудият тъжно прошепнал: - Не мога да заспя на лампа... Влиза в железария един борец и казва: - Брато дай един хляб бе! - Ама господине тука хляб не се продава... - отвърнал продавача смаян. Борчето повторило още един, два пъти, но отговорът на железаря бил категоричен. Ядосала се мутрата и сменила физиономията на продавача. На другия ден влиза пак и пак иска хляб. Железаря отново му казва, че в железарията хляб не се продава, а нашия човек недоволен от резултата отново го смазва от бой. На следващия ден продавача се подготвил, за да не яде бой и с влизането на бореца казал: - О-о-о-о! Господине ето Ви и вас! Ето един хляб топъл и пресен. А бoрчето отговорило: - Аз хляб купих от аптеката, ти дай едно кисело мляко! Степени на опиянението. Пийнали сте в ресторанта, повърнали сте в чинията. 1 степен опиянения - жалвате се на келнера, че това ястие е вкиснато. 2 степен - опитвате се да платите на келнера за това ястие. 3 степен - запознавате се с момиче и се опитвате да го почерпите с това ястие. 4 степен - успявате да почерпите момичето с това ястие. 5 степен - не помните нищо, а жената се кълне, че са ви донесли полицаи с думите: "Не го щат в изтрезвителя, прекалено е пиян". Наемателка се оплаква на хазяина от ужасния шум в квартирата: - Ако щете вярвайте, но всеки път щом отвън мине влак, аз падам от леглото! - Е, госпожо, струва ми се, че преувеличавате малко. - Щом не ми вярвате елате и се убедете сам. Отишли в квартирата и хазяинът легнал на леглото. В този момент обаче влязъл съпругът на наемателката и извикал на хазяина: - Какво правиш ти тука бе!? - Ще ми повярвате ли ако ви кажа, че чакам влака?- с треперещ глас казал хазяинът. Любовна двойка в леглото. -Може ли да те наричам Ева? -Защо? -Защото си ми първата. -Е,щом съм ти първата може,а аз ще те наричам "Боинг". -Защо Боинг? -Защото си ми 747-мия.