Час пик. Трамвай всеки момент ще се пръсне по шевовете от голямото количество хора в него. Извднъж ватманът спира рязко. Жена се опитва да се хване за нещо и без да иска хваща стоящият до нея мъж за атрибутите.
- Оле, извинявайте много!
- А-а-а, не! Аз съм шахматист. Ние имаме такава традиция: хванеш ли нещо - играеш.
Две приятелки си говорят:
- Реших да се върна при мъжа си...
- Защо ?!?!??!?!
- Не мога да гледам как този негодяй се наслаждава на живота, необезпокояван от нищо...