Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Доктор се кара на медицинска сестра: - И за последен път ти казвам, Иванова. Белите и кръглите - това са таблетки, черните и ръбестите - това са гайки. На вас може да ви е все едно, обаче болните се оплакват....
Разни 1,755 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама приятели се срещат.Единият, сериозен и тежък бизнесмен, изтупан с костюм, носи голяма златна обица на едното си ухо. Другият го пита: - Какво става бе, каква е тая обица? - Ох, не питай... Дълга история. - И откога я носиш? - Откакто, жена ми я намери в леглото. Отишли дяволите в рая,да играят футбол с ангелите.Ангелите казали: -Ние ще ви бием,защото при нас са най-добрите играчи от всички времена. -Да,ама реферите са при нас! Двама чакат на спирката. Единият - с прекрасна рижа коса, другият - съвършено плешив. Рижият опитва да започне разговор: - Както виждам, Бог не ви е дал коса... - Защо? Даваше, ама рижа... Две змии седят под един камък и едната пита другата: - Много ли сме отровни? - Защо питаш? - Кажи, много ли сме отровни? - Да, защо? - Защото си прехапах езика... Блондинка, брюнетка и червенокоса в АГ-то. - Аз сигурно ще имам момче, защото бях отгоре. - казва брюнетката. - Аз сигурно ще имам момиче, защото бях отдолу. - казва червенокосата. Тогава блондинката се разревава. - Защо плачеш??? - питат я те. - Ами аз, не знам какво ще имам, защото бях по средатааа!