Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Таксиметров шофьор качва късно вечерта млада, хубава жена. Кара я до адреса, спират и тя му казва: - Нямам пари. Може ли в натура? - Преди теб две ми платиха в натура, мен пари ми трябват! Стой в колата! Излезъл шофьора, по тротоара се прибира някакъв мъж. - Пич, изкаш ли да изчукаш едно хубаво маце, в колата е - само за 10 лв. - Готово брат ми! Дал 10 лв. и почнал да чука мацето в тъмната уличка. Шофьорът се дръпнал в страни да не пречи. В този момент минава един полицай, вади един фенер и свети в колата. - Кво правите господине? - Чукам жената. - Твойта ли, или чужда? - Мойта, мойта - преди да светнеш с фенера мислех, че е чужда..
Семейни 3,512 прегледа
Следващ →

Още вицове

От вчера част от българите се втурнаха да гласуват в анкетата на сайта на "Ал Джазира". Всички бързат да натиснат за намаляване на присъдите на нашите медици...нима са съгласни с въпроса: "Възможно ли е смекчаване смъртната присъда на медиците, виновни за смъртта на либийските деца?" В кухнята на луксозен ресторант жена с вечерен тоалет мие чиниите и ги подава на мъж в смокинг да ги подсушава: - Какви ястия само. Ами десерта - разкош.А шампанското?! Всичко беше толкова хубаво, но следващия път моля те, като ме каниш на романтична вечеря за Свети Валентин нека да ти е валидна кредитната карта. - Внимание! Светът е опасност! В Китай рязко са поскъпнали презервативите! Професорът пита свой студент: — Колега, какво ви е отношението към висшата математика? — Ами? нещастна любов. — Какво имате предвид? — Аз я обичам, но тя не ми се отдава. Чък, Вин Дизел и Арнолд Ш. умрели и отишли в рая. Всеки от тях се надява да заеме мястото до Господ. Господ попитал Вин защо мисли че заслужава мястото, той отговаря: "Мисля, че го заслужавам заради виртуозната си издържливост и гордост" Арни казал: "Мисля, че заслужавам да седя до теб, заради всичките си постижения" Накрая се обърнал Господ към Чък Норис, който му отговорил: "Мисля, че ми седиш на мястото!"