Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Добре де, добре, - казва мъж на жена по време на поредната семейна сцена. - Ти си ангел, а аз съм чудовище, ти ще попаднеш в рая, а аз в ада, поне ще си почина от твоите скандали. След някой ден се случила автомобилна катастрофа с автомобила им... бум, бам, черен тунел... Мъжът се оглежда: обикновена стая, но нещо не е както трябва, безтегловност някаква, умрял ли е? И жената е тук и му се усмихва... - Къде съм Господи? - Ти много съгрешава, - чува се гласа на Господ, - пиеше, изневеряваше. Твоето наказание - ще слушаш вечно упреците на жена си. Ти си в ада. - Господи, а защо жената е тук? - пита нещастникът. - А за нея това е рай... - казал Господ.
Семейни 2,781 прегледа
Следващ →

Още вицове

Фризиор към блондинка: - Госпожице преди да се пребоядисате в брюнетка добре ли помислихте? - Ммм... Как става това? - замислена питя блондинката. В края на часа класната казва на учениците в стаята: - А сега, деца, приберете се вкъщи, научете си уроците и се наспете добре, защото утре ще правим класно. Някъде от задните редици Иванчо много настоятелно вдигал ръка и учителката, нямало как, му обърнала внимание. - Кажи, Иванчо. - Госпожо, ами какво да правят тези, които цяла нощ ще правят секс? - О, не се притеснявай, Иванчо. Утре просто ще пишат с другата ръка. Чък Норис не използва спел чк - Оксфордският речник просто променя правописа на думата, ако случайно сгреши някоя. Една ловна дружинка излиза на излет, но няма никаква слука. На връщане, за да не се прибират с празни ръце набрали два чувала с гъби. Занесли ги в къщата на единия от ловците и ги сготвили. Понеже не ги познавали много добре дали на едно от ловните кучета да яде. Един от ловците заръчал на детето си да наглежда кучето дали няма да му стане нещо. След половин решили, че щом кучето е добре могат да ядат от гъбите. Хапнали те, пили по няколко ракий и по едно време детето бягаийки влезнало при ловците и извикало: - Тате, тате кучето умря !!! Всички започнали да си бъркат в гърлото с цел да повърнат, за да не се утровят. А детето ги погледало малко и пак викнало: - Не бе тате, блъсна го камион ! Прибира се мъж от работа, а жена му казва: - Не се събличай! Ходи да строшиш главата на съседа ни! Мъжът веднага кипнал и изскочил към съседа. Чува се звънене, после ругатни и плесници... След малко се връща и запъхтян пита: - Какво е станало? - Какво ли? Седя тук по цял незадоволена!