Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Решила добрата ламя Спаска да стане лоша. Срещнала тя в гората лисицата: - Лисо, идваш вечерта в пещерата, ще те ям. Има ли въпроси? - Ами няма. И продължила по пътя си. Вървяла, вървяла ламята и срещнала вълка: - Вълчо, идваш вечерта в пещерата, ще те ям. Има ли въпроси? - Ами няма. И си тръгнали по пътищата. Вървяла, вървяла ламята и срещнала заека: - Зайо, идваш вечерта в пещерата, ще те ям. Има ли въпроси? - Ами има. - Казвай. - Може ли да не дойда? - Може.
Разни 1,964 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Иванчо, къде ти е бележника? - Стои наказан в ъгъла, защото получи двойка. Полезен съвет: Как да заработите пари? Вземете 1$, сложете го под стола! Сега седнете на стола! Задачата е да се вземе долара. Най- бързо става, когато станете от стола и вдигнете банкнотата от земята, нали? Извод: За да изкарате пари, ще се наложи да размърдате задника си от компа:) Тичал Зайо из гората, гонил вятъра. От близкия храст изкочил Вълчо умрял от глад. - Зайо, ела бе, ела да ти кажа нещо. Зайо се счупил от тичане, Вълчо го подгонил. По време на гонката, Зайо видял голяма дупка, прескочил я, обърнал се и видял Вълчо как се разбива вътре. Можел да избяга, но решил да се погаври. Върнал се до дупката. - Къде си бе педал, сега ще ти пратя Мечо да те надупи! Нещастник! Хранил го известно време и си тръгнал. След малко си помислил колко ще е яко да се върне и да направи едно клипче на гсм-то как се гаври с него. Застанал на ръба, но се хлъзнал и паднал при него... - Лелее Вълчоо, дойдох да ти се извиня братле... - Моя татко така се беше напил на рождения си ден, че когато донесоха тортата, започна да духа незапалените свещи. - Е, за това не е задължително да е много пиян. - Чакай, аз ти разправям, че така се беше напил. Духна и свещите се запалиха. Английската кралица пътувала на кораб, обаче имало буря и си изпуснала кученцето в морето. Веднага някой да ми донесе кучето. Обаче, морето било много бурно и никой не се наел. Ако някой ми го донесе, ще прекара една нощ с мен. Чул се силен плясък във водата, наш Ганьо. Доплувал взел кучето и се върнал на кораба. Прекарал ноща с кралицата и на сутринта го попитала: Ганьо, как така от толкова много мъже, само ти се осмели да скочиш в морето? А Ганьо отговорил: А бе аз ако разберем кой ме бутна, и него ше го е....