Програмист( или Явор или Вальо;-) е при доктора:
- Докторе, болен съм. Не мога да се откъсна от компютъра. По 18 часа в денонощието съм пред компютъра!
- Няма безнадеждни случаи, ще ви лекуваме.
- С какво?
- Ясно е с какво - алкохол, цигари, мацки!
- Змията е съжалила, че е съблазнила Адам и Ева.
- Защо?
- Защото, когато Ева изяла ябълката, то тя видяла в Змията не само животно, но и колан, портфейл и чантичка.