Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Змията е съжалила, че е съблазнила Адам и Ева. - Защо? - Защото, когато Ева изяла ябълката, то тя видяла в Змията не само животно, но и колан, портфейл и чантичка.
Бисери 3,291 прегледа
Следващ →

Още вицове

Стои умислен човек в кръчма на чаша ракия. Влиза друг и го пита защо е притеснен. - Доих кравата му отговаря първия. - Е и? - Ами докато я доих, тя ритна с левия крак менчето и разля млякото. Ядосах се, взех един сезал и и вързах левия крак за левия стълб на обора. Продължих да доя а тя ретна с десния крак и разля млекото. Вързах и го с друг сезал за десния стълб на обора и продължих да доя. Тя пък завъртя опашката, удари менчето и пак разля млякото. Взех столчето, сложих го зад нея, качих се и вдигнах опашката и за да я вържа на гредата, ама забравих сезал. Измъкнах си колана и таман и вързах опашката ми паднаха гащите и влезна жената. Как да и обясня, че се е разляло млекото? - Разкажете на съда, защо сте убили с брадва кучето на съседа си ? — Когато кучето ме ухапа, аз нямах нищо друго подръка освен брадвата, иии … — Но защо беше нужно да го убивате – защо не го ударихте с обратната страна на брадвата ? — Да, но тази проклета твар не ме ухапа по задника. Играе компания на карти. Един все губи. - Нищо де, - утешават го другите, - не върви на карти, ще ти върви в любовта. - Да бе?! -чуди се той. - Вече съм на четиредесет годиниа, и все още не съм женен. - Ето виждаш ли! Едно трабантче и едно магаре се засичат на един мост, обаче нямало как да се разминат и трябвало някой да отстъпи. Трабантчето казало: - Аре чупката от моста за да мина, аре че бързам! Магарето се ядосало и отвърнало: - Какво да се разкарвам от моста веее... и аз съм МПС! Трабантчето загледало Магарето и му отвърнало: - Е добре като си МПС защо кардана ти виси надолу?? В американска дискотека. - Госпожице, по-добре да отидем да правим любов! - Само в присъствието на адвокат!